banner785

MHP'de kadınlar "Saha"da olacak

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, il ve ilçelerin Aile Kadın ve Engelli Sorunları Komisyonları ile bir araya gelerek saha çalışmalarını istişare etti.

MHP'de kadınlar "Saha"da olacak
banner686

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, il ve ilçelerin Aile Kadın ve Engelli Sorunları Komisyonları ile bir araya gelerek saha çalışmalarını istişare etti.

ÇALIŞMALARI ANLATTILAR

İl Başkanlığı binasında yapılan toplantıda, İl Başkan Yardımcısı Ecz. Yeşim Akkaş’ın başkanlığında faaliyetlerine devam eden il ve ilçe başkanlıklarına bağlı komisyon temsilcileri, kendi bölgelerinde yapılan çalışmaları anlattılar. Toplantının bir bölümüne İl Başkanı Bünyamin Avcı da katıldı.

“CİDDİ KATKILAR SUNUYOR”

MHP İl Başkan Yardımcısı Yeşim Akkaş, çalışmalara ilişkin İl Başkanı Bünyamin Avcı’ya bilgi verdi. Akkaş “Her gün başka bir bölge ve noktada belirlenmiş programlar dâhilinde yaptığımız çalışmalar, özellikle kadınlarımız, engelli vatandaşlarımız başta olmak üzere halkımıza daha yakın olma anlamında ciddi katkılar sunuyor. Arkadaşlarımız sorumluluk bölgelerinde partimize yakışan bir disiplin içinde gayret ediyorlar.” diye konuştu.

“MUTLAKA BAŞARACAĞIZ”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı da, “Aile Kadın ve Engelli Sorunları Komisyonlarımızın çalışmalarından memnunuz. Yerelde yapılan çalışmaların katkısı, sadece Adana ile sınırlı kalmıyor. Asenalarımızın çalışmaları, yapılan bu faaliyetler; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli liderliğindeki Partimizi ve ‘Hedef 2023, Lider Ülke Türkiye’ hedefini güçlendiriyor.  Bu şuur ve inançla yeni dönemi daha verimli değerlendirmek istiyoruz ve mutlaka başaracağız.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 5 gün Önce

Kadınlar ne kadar siyasetin içinde olursa o kadar başarılı olur mhp. Hayatın her alanında olduğu gibi siyasette de kadın erkek herkes birbirine yardım edecek. Siyaset insanla yapılır, insanın olduğu yerde insan ile iletişim kurarak siyaset yapılır. ve başarı kazanılır... İnsanların gönlünü kazanarak , sorunlarını çözerek siyasette başarı kazanılır...

Muhittin
Muhittin - 5 gün Önce

Mhp Türkiye genelinde bitmiş durumdadır.Sahaya kimler çıkarsa çıksın erimeyi engelleyemez.İlk seçimlerde alınacak oy oranı %5 i geçmez.

Gaziköy
Gaziköy - 3 gün Önce

Anap ve Dyp'den boşalan merkez sağı İyi Parti doldurdu.Akp'den kaçan Mhp'den bir şey olmayacağını bilen ve sola oy vermek istemeyen merkez sağ seçmen için en iyi seçenek şu an İyi Parti.

Murat
Murat @Gaziköy - 3 gün Önce

İnsanlar mhp'yi fetöcü hakimlerin düzmece kurultayıyla ele geçiremedikten sonra Amerika tarafından mhp'yi bitirerek milliyetçiliği Amerikan çıkarlarına göre yapacak bir partiyemi ( İyi parti) oy verecekler... Adında bile meymeret yok... Adını iyi koymakla parti iyi olmaz... Bak bakalım milli politikaları varmı... Hepsi Natocu ve Amerikancı milli olmayan insanlardan kurulmuş bir parti... Hdp ile yanyana chp ile yanyana durarak... Millet bunları yemez...

SIRADAKİ HABER