banner834

MHP'den "Hedef 2023"e destek çağrısı!

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, ev ziyaretlerinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor…

MHP'den "Hedef 2023"e destek çağrısı!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı, MHP Genel Merkezince başlatılan “Adım Adım 2023: İl İl Anadolu”  temalı yeni çalışma programı kapsamında hazırlıklara devam ederken, vatandaşlarla buluşma, halkla kucaklaşma amacı taşıyan ziyaretlere de yoğunluk verdi.

Başkan Avcı ev ziyaretlerinde…

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, bu çerçevede merkez Yüreğir ilçesinde Ali Polat ve komşularına misafir oldu. MHP Yüreğir İlçe Başkanı Tamer Yücel’in de katıldığı ziyarette yerel ve genel gündeme dair vatandaşlarla sohbette bulunan Avcı "Allah’a şükür her evde bize kapıları sonuna kadar açan kıymetli vatandaşlarımız var. Çünkü fikrimiz temiz, hedefimiz temiz; siyasetimiz temiz. Bu vesileyle, bizleri misafir eden tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum." dedi.

MHP’nin milli siyasetini anlattı

Başkan Avcı; ziyaretlerde Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin liderliğinde MHP’nin izlediği milli siyaseti, yıkıcı ve bölücü muhalefetin fitne çalışmalarını, buna karşın Cumhur İttifakı’nın içeride ve dışarıda verdiği milli mücadeleyi anlattı.

 “Türkiye’nin yürüyüşünü durduramazlar”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “Cumhur İttifakı’yla, Türkiye şanlı tarihine yaraşır misyonunu yeniden yüklenmiş, büyük millet olmanın farkına varmış, özgüvenini yeniden kazanmıştır. Bölücü muhalefetin fitne ve yalanları, Türkiye’nin yürüyüşünü durduramayacaktır.” şeklinde konuştu. 

Avcı, destek olmaya çağırdı

Başkan Avcı “Aziz milletimiz gerçekleri görmekte, Haçlı-Siyonist İttifakıyla aynı dili konuşanlara değil, Türkiye’nin milli çıkarlarını savunan Cumhur İttifakı’na güvenmektedir. Ülkücü-Milliyetçi Hareket olarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde ‘Hedef 2023, Lider Ülke Türkiye’ için çalışırken, tüm vatandaşlarımızı da bu milli hedefe destek olmaya çağırıyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 7 ay Önce

Keşke Mhp Yeşiova belediye başkanını da yanlarına alsalardı halkla bütünleşmeleri daha anlamlı ve güzel olurdu.

Selman
Selman - 7 ay Önce

Hay Allah tesadüfe bak! Mhp'lilerin rastgele ziyaret ettiği ailenin fertleri çoluk çocuk bozgurt işareti yapıyor.Ne Tesadüf.

MURAT
MURAT - 7 ay Önce

BU MEMLEKETTE KAFASI CALIŞAN MHPLİ OLUR PARTİYE GİRER.YAN GEL YAT HİÇBİR PROJE ÜRETME ÇOLUĞUNU COCUGUNU TORPİLLE DEVLET İŞİNE YERLEŞTİR.VATAN MİLLET EDEBİYATI YAP MHPNİN BU ÜLKE İÇİN YAPTIĞI BİR HİZMETİ BİLEN VARSA BANADA SÖYLESİN.EN BUYUK PROJELERİ ASKIDA EKMEK POROJESİ

SIRADAKİ HABER

banner841