banner834

MHP'li Avcı'dan ABB yönetimine tepki!

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’de çalışanların sorunlarını gündeme getirdi; üç yılda vatandaşları hayal kırıklığına uğrattığını öne sürdüğü yönetime tepki gösterdi.

MHP'li Avcı'dan ABB yönetimine tepki!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana Büyükşehir Belediye yönetiminin neden olduğu sorunları gündeme taşıdı. Başkan Bünyamin  Avcı şunları söyledi:

“ÇALIŞANLAR DA MAĞDUR EDİLİYOR”

“Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Zeydan Karalar, binlerce çalışanı işinden ederek Adana’nın işsizlik sorununu artırmaktadır, bu politikaya son vermelidir. Sayın Karalar, Büyükşehir Belediyesi’nde ve ASKİ’de halen çalışmakta olan, ‘Sıra bana ne zaman gelecek?’ kaygısını yaşayan işçileri de mağdur etmektedir. İşçilerle ilgili yeni sözleşmede hakem heyetine gidilmesi, memurların Sosyal Denge Sözleşmesinin yenilenmemesi, çalışanların tedirginliğini artırmaktadır.”

"BELEDİYELER TİCARİ KURULUŞ DEĞİLDİR”

“Ayrıca geçen üç yıla rağmen yarım kalan projeleri bitirilemeyen, yeni projesi olmayan Adana hizmet beklemektedir. Sayın Zeydan Karalar, kurumun şartlarını, imkânlarını bilerek ve Adana’ya hizmet etme iddiasıyla aday olup, seçilmiştir. Belediyeler ticari kuruluşlar değildir ve buralarda kâr amacı güdülemez; esas olan hizmettir. Zeydan Karalar’ın her konuda ‘Borç var’ bahanesini ileri sürmeye hakkı yoktur, bu hakkı çoktan tükenmiştir.”

“ADANA CESUR YÖNETİME KAVUŞACAK”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “Adana’nın üç yılı kayıptır, heba edilmiştir. Borç mazeretinden gına gelen, derin hayal kırıklığı yaşayan Adanalı hemşehrilerimiz, bizimle aynı kaderi paylaşan vatandaşlarımız sahipsiz değildir ve asla umutsuz olmamalıdır. Adana; hiçbir yükü bahane etmeyen, milliyetçi, üretken, kararlı, çalışkan ve cesur yönetime kavuşacaktır.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Soner
Soner - 4 ay Önce

Adana halkı olarak Zeydan Başkan'dan memnunuz oylarımız önümüzde ki seçimlerde de Zeydan Başkan'a gidecektir.Başkan özellikle İnce Memed kütüphanesiyle biz gençlerin de gönlünü kazanmıştır.

SIRADAKİ HABER