banner834

MHP'li Avcı'dan il yöneticilerine görev!

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Ramazan ayına dair faaliyetler kapsamında İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi. İftar programında konuşan Avcı önemli mesajlar verdi.

MHP'li Avcı'dan il yöneticilerine görev!

BÜNYAMİN AVCI YÖNETİME İFTAR VERDİ

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Ramazan ayına dair faaliyetler kapsamında İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi. Nezihe Yalvaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nin lokantasında yönetim kuruluna iftar veren Avcı, teşkilat çalışmalarını da istişare etti.

“TEŞKİLATLARIMIZ SAHADA”

Programda kısa bir konuşma yapan Başkan Avcı, Ramazan ayında tüm teşkilatların çalışmalarına devam ediyor olmasından büyük memnuniyet duyduğunu belirtti. İlçe teşkilatlarının, yöneticilerin sahada olduğunu kaydeden Avcı “Teşkilat başkanlarımız, il, ilçe yöneticilerimiz, tüm arkadaşlarımız hep sahadalar. Allah hepinizden razı olsun.” şeklinde konuştu.

“GENEL BAŞKANIMIZIN MESAJLARINI ANLATALIM”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “Değerli arkadaşlar, idrak ettiğimiz mübarek ramazan ayında saflarımızı daha da sıklaştıralım, aramızdaki sevgiyi, muhabbeti yayalım.  Komşularımızı, akrabalarımızı ziyaret edelim. Evimizde, mahallemizde, iş yerimizde Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin mesajlarını, davamızı, mücadelemizi anlatalım.” mesajı verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep Gürbüz
Recep Gürbüz - 3 ay Önce

Teşkilatlar sahada ne çalışması yapıyor çok merak ettim.
Genel başkanlarının mesajlarını ileteceklermiş.Sormak istiyorum genel başkanın ekonomi dış politika sosyal güvenlik sağlık eğitim alanında ne gibi projeleri mesajları varmış.
Ben söyleyeyim hiç bir projesi hiçbir önerisi yok işleri güçleri varsa yoksa iktidara yardakçılık yapmak.

SIRADAKİ HABER