MHP'li Avcı'dan önemli mesajlar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, pandemi sürecinde başlayan normalleşme takvimiyle birlikte fiili çalışmalara tekrar hız ve yoğunluk verdi.

MHP'li Avcı'dan önemli mesajlar
banner686

Avcı, ilk olarak İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle pandemi kurallarına uygun olarak bir araya geldi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başkanlığında geçen hafta Ankara'da yapılan il başkanları toplantısında verilen mesajları il yönetimiyle paylaşan Avcı, yerel gündeme dair de istişarede bulundu. İl Başkanı, pandemi kurallarının dikkate alınarak ziyaretlerin artırılması, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin, MHP’nin gündeminin her vatandaşla paylaşılmasının önemine değindi.

“PKK VE FETÖ İLE FİTNE YARIŞINDALAR”

"Türkiye ihanet ve husumet cephesinin ortak hedefi olmaya devam ediyor” diyen Avcı, “Türk Milleti’nin başını terörle eğemeyenler, piyonları vasıtasıyla ekonomide ve sosyal alanlarda kaos üretme çabasına hız verdiler. Çanakkale’de milletimize diz çöktüremeyen emperyalizmin ezik temsilcileri, sosyal medyada Pkk ile, Fetö ile işbirliği ve eşgüdüm halinde fitne yarışındalar. Halkımızın demokratik tercihini içlerine sindiremeyen gayri milli zihniyet, halkın sokağa dökülmesinden, devlet düzeninin sarsılmasından medet ummakta, anarşi ortamında koltuk kapma sevdasında.” ifadesini kullandı.

“SALDIRILARIN ASIL HEDEFİ…”

Başkan Bünyamin Avcı, şöyle devam etti:

“Ancak Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in Lideri Sayın Devlet Bahçeli, husumet ve ihanet cephesinin tüm oyunlarını bozmakta, tüm tuzaklarını darmadağın etmektedir. Bugün her partiden sağduyu sahibi her vatandaşımızın desteğini alan, ‘Önce ülkem ve milletim’ diyen Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye ve Ülkücü-Milliyetçi Hareket’e yönelik saldırıların artmasındaki asıl neden budur.”

“ZERRE ŞEPHEMİZ YOKTUR”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “İblis’in uşağı zilletin hiçbir oyunu tutmayacak, kurdukları her tuzak ayaklarına dolanmaya devam edecektir. Yüce Allah’ın ordusu, İslam’ın sancaktarı Türk milletidir. Ülkümüz, ülkemizin ve milletimizin bekasıdır. Zerre şüphemiz yoktur; yolumuz hak, alnımız paktır, niyetimiz halis, amelimiz salihtir. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin; Sayın Genel Başkanımızı başımızdan eksik etmesin, Milliyetçi Hareket’in yokluğunu göstermesin.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinan
Sinan - 6 ay Önce

3 parti var ( Mhp , Vatan partisi ve akp) kardeşim oy verilecek gerisi Amerikancı dolayısıyla Natocu... Sedat pekeri de Amerika cumhur ittifakını özellikle mhp'yi yıpratmak için ortaya sürmüştür... Her şeyi analiz ediyoruz... Mhp'de partiye zarar veren ne kadar maganda ve atarlı konuşan tip varsa bunlara parti içi eğitim vererek daha düzgün insan haline getirsin..

Ceyhanlı
Ceyhanlı - 6 ay Önce

Türk Milliyetçileri bunlarsa ben Türk Milliyetçiliğini kabul etmiyorum.

serkan
serkan @Ceyhanlı - 5 ay Önce

ceyhanlı sen zaten bunu düşünerek türk milliyetçisi degilsin.teşkilata saygı duymayan birisin sensin.senin gibi teşklilatçı da mhp lide olmaz.

Ceyhanlı
Ceyhanlı - 6 ay Önce

Başkan,il başkanları toplantısında verilen mesajları paylaşmış.Paylaşılan mesajlar siyasi rakiplere iftira atmaktan ve genel başkana yağ çekmekten ibaret başka bir şey yok.

banner785
SIRADAKİ HABER