MHP Seyhan'dan Aşure etkinliği

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen Aşure Günü dualarla kutlandı

MHP Seyhan'dan Aşure etkinliği
banner686

MHP Seyhan İlçe Başkanlığında gerçekleşen Aşure Günü’nde MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu’nun yanı sıra MYK Üyesi 21. Dönem Milletvekilimiz M. Metanet Çulhaoğlu, Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı,  Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Özcan, İl Kadın Kolları Başkanı Ayla Emrahoğlu, Yüreğir İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Gülhan,  Çukurova İlçe Kadın Kolları Başkanı Fadime Direk, Sarıçam İlçe Kadın Kolları Başkanı Adalet Eke,  Milletvekili Adayımız M. Ali Ün ve Cahit Öztok, Eski İl Sağlık Müdürümüz Alper Pişkin,  Seyhan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri  ile çok sayıda partili hazır bulundu.

 

 

MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu’nun katılımcılara teşekkür konuşmasından sonra MHP Seyhan Belediye Meclis Üyesi Mustafa Topal’ın okuduğu Kur’an Kerim tilaveti ve yapılan duanın ardından Aşure Günü etkinliğine başlanıldı.

banner625
 

Aşure gününü tertipleyen Seyhan İlçe Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Parlak konuşmasında, “Dinimizde de bu ay çok kutsaldır. Birlik ve dayanışmanın, sevginin, hoşgörünün daha bir canlandığı bir aydır. Muharrem ayı, İlahi bereket ve feyzin, Rabbani ihsan ve keremin coştuğu ve bollaştığı bir aydır. Bu sevgi ve coşkumuzu birlikte paylaşmak istedik. Bugün Aşure Günü vesilesiyle bir aradayız. Her zaman el ele, gönül gönüle olacağız. Ve bu Muharrem ayının herkese hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

 

 

MHP Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı, etkinliği düzenleyen Seyhan İlçe Kadın Kolları Başkanı ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Ve daha sonra yapılan aşure ikramlarıyla son buldu.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2012, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz