banner785

MHP'li Avcı'dan flaş "Kebapçı" açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, "Sayın Genel Başkanımızın sözlerini çarpıtanlar, alın teriyle iş yapan, istihdam üreten kebapçılarımıza kurban olsunlar; o hainlerin, şişe takılan bir gram et kadar değeri yok" dedi.

MHP'li Avcı'dan flaş "Kebapçı" açıklaması
banner686

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin dün Meclis'te grup toplantısında yaptığı konuşmada "Vatandaşlarımızın günlük iaşe çabasını istismar edip pireyi deve yapanlara da terörün acıklı maliyetini hatırlatmak görevimizdir. Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır. Bir eli yağda, diğeri balda, yediği önünde, yemediği ardında, bir giydiğine bir daha dönüp bakmayan, ama sırayı siyaset alınca sahte vicdan ve merhamet edebiyatı yapan bir avuç kaymak tabakadan, imtiyazlı azınlıktan, merdane gibi dönen devrimci bozuntularından öğreneceğimiz de hiçbir şey yoktur." şekildeki sözlerini çarpıtanlar olduğuna değinen MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı şunları söyledi:

"GENEL BAŞKANIMIZ, TERÖRÜN VERDİĞİ EKONOMİK KAYBA DİKKAT ÇEKTİ, ART NİYETLİLER O SÖZLERİ ÇARPITTI" 

Sayın Genel Başkanımızın sözleri gayet açık ve aynı konuşmasında 'Terörün ülkemize toplam faturası, -sağır kulaklar burayı iyi dinlesin, ekonomide felaket tellallığı yapan utanmazlar bize kulak versin- tam 2 trilyon 256 milyar 48 milyon dolardır' demiştir. Sayın Genel Başkanımız halkın refahına yansıması gereken ve Türkiye'yi baştan başa ihya edecek trilyonlarca doların bölücü terör yüzünden heba olduğuna dikkat çekiyor. Bir eli yağda, diğer eli balda olan ama vatandaşın geçim çabasını siyasi rant uğruna istismar eden sahte vicdan ve merhamet edebiyatı yapan bölücü kaymak tabaka; yine perde önünde işsizliği kaşıyan ama perde gerisinde kebabı götüren hainler hedef alınmışken bundan ancak bölücü çevreler ve bölücülerle ittifak yapanlar rahatsız olur. Sayın Genel Başkanımızın sözleriyle, kebabın başkenti Adana'da olsun, diğer illerimizde olsun alın teriyle ocak başında hizmet eden, insanlara iş veren kebapçı esnafın hedef alındığını iddia etmek ya bilgisizlikten, ya da art niyettendir. Sayın Genel Başkanımızın sözlerini bilerek, isteyerek siyasi rant uğruna çarpıtanlar, alın teriyle iş yapan, istihdam üreten kebapçılarımıza kurban olsunlar. Herkes bilsin ki bizim nazarımızda o hainlerin, o hainlerle yol yürümeye devam edenlerin şişe takılan bir gram et kadar değerleri yok.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2021, 14:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erkan
Erkan - 2 hafta Önce

Terörün ülkemize toplam faturasının şu ana kadar tam 2 trilyon 256 milyar 48 milyon dolar olduğundan bahsediyor mhp. Hala kötü niyetli insanlar olayı işinde gücünde olan esnaf kebapçıya getiriyor... Fotoğraflarla bölücü kebapçılardan kimler kastedildiği açıklandı hala içi boş yorumlar yapılıyor... Artık Türkiyede Terör , Suriye Meselesi ,Fetö Terör Örgütünün kökünün kazınması ve Mavi Vatan, Savunma Sanayisinin millileşmesi gibi siyaset üstü meselelerin geleceği söz konusudur... Ya gidecen Atlantik grubunun desteklediği 15 Temmuz Darbe girişimini yapan ve kesinleşmiş yargı kararlarıyla hapsedilen Fetöcüleri içerden çıkaracam diyen Natocu - Amerikancı Siyasi partilere ( İyi parti, Chp, Hdp, Saadet partisi ve Deva ) verecen oyunu ve ondan sonra yukarıdaki toplam faturayı vergilerinle ödemeye devam edecen ya da bu milletin menfaatlerini sonuna kadar savunan siyasi partilere ( Mhp,Akp,BBp ve Vatan partisi ) verecen oyunu...

Adanalı
Adanalı - 2 hafta Önce

Ne dediğini bilemeyecek hale gelmiş başkan'ın kırdığı potu Adana il başkanı düzeltmeye çalışıyor.Düzeltirken o da bazı kesimlere tekrar hakaret ediyor.Aynen bu şekilde devam edin.

Cevdetiye
Cevdetiye - 2 hafta Önce

Genel başkan ayrı saçmalıyor il başkanı ayrı saçmalıyor.Bir takım insanlar da bunların peşine takılmış bunları ağababaları belliyor.Çok yazık.Yiyip içip yan gelen yatan bu kişileri bu ülke insanları besliyor.

Vatandaş
Vatandaş - 2 hafta Önce

BU SAATTEN SONRA ADANADA MHPYE OY VEREN KEBAPÇI ADAM DEĞİLDİR.

Merdan
Merdan @Vatandaş - 1 hafta Önce

Milletin oy verdiği partiye göre adam olup olmadığına sen mi karar verecen? Oy verme sandık başında gizli yapılıyor... Herkes gelip sana hangi partiye oy verdiğini söyleyecek sen de ondan sonra adamsın adam değilmisin mi diyeceksin insanların tek tek yüzüne...

EyüpAkar
EyüpAkar - 2 hafta Önce

Ortada hiç bir sebep yokken kebapçılara terörist diyecek kadar şuurunu kaybetmiş kişiler mi bu ülkeyi yönetecek ?

Erkan
Erkan @EyüpAkar - 2 hafta Önce

İyi Parti Genel Başkanı Akşener, “Bahçeli kebapçıları terörist ilan etti” diye ortalığı ayağa kaldırdı. Akılları sıra kötü niyetli muhalefet oy almak amacıyla çamur yaparak Bahçeli ile dalga geçiyorlar. Bahçeli şu anda yargılanan ve hapiste olan Avrupa ve Amerikadaki emperyalist güçlerin adamı olan Osman Kavalanın İstanbul beyoğlundaki meşhur lokantasından bahsetti.. Amerikan gladyosunun partisi ve Hazine yardımı olmadan Amerikanın parası ile 81 ilimizde örgütlenen İyi partinin lideri Meral Akşener de Osman Kavalanın akrabasıi kuzen sayılırlar...Amerikan gladyosunun kraliçesi Meral Akşener Bahçelinin kimi kastettiğini anladı ancak bilmeze yatarak Ülkemizin kebapçı esnaf kardeşlerimizi kendi pis oyununa alet etti oylarını arttırmak için... Ülkemizin 81 ilinde kebapçılık yapan esnaf emekçi kardeşlerimiz de tabiki kullanıldıkları da anlamadıklarından mhp’yi suçladılar... Mhp Ülkemizin emekçi ,işinde ekmeğinde olan kebapçı esnaf kardeşlerimizi neden kastetsin arkadaşlar... Bu İyi partiyi Amerika mhp’yi yok ederek milliyetçiliği kendi kontrolüne alıp kendi çıkarlarına göre yönetmek için kurdu ve şimdi de çamur yaptırıyor Amerika iyi partiye... İyi parti, chp , hdp hepsinin arkasında Amerika var ve bunlar Allah muhafaza iktidara gelecek oyu alırsa işte o zaman Amerika ne derse bu Amerikan güdümündeki muhalefet onu yapacak... Hala akıllanmadıysanız Amerikancı iktidarların ülkemize şimdiye kadar verdiği zararlardandan ( En basitinden Ülkemizde hdpkk olmasaydı , teröre şu ana kadar harcanan 2 trilyon 256 milyar 48 milyon dolar para ile kaç fabrika kurulur kaç tane insanımız ekmek yerdi ve binlerce askerimiz şehit olmazdı.) gidin verin oyunuzu bu milli olmayan Amerikancı muhalefet partilerine. Hdp’ye Anayasa mahkemesinde kapatma davası açılınca Chp’si , iyi partisi hepsi hdp’yi savunma pozisyonuna geçtiler hemen neden ? Çünkü patronları Amerika öyle istedi... Bu partilerde siyaset yapan gerçek vatansever olan milli insanlarımıza da yazık... Ben bu gerçek vatansever , milli olan insanlarımızın yerinde olsam bir dakka dahi durmam bu Chp veya iyi parti’de hemen istifa ederim eski İyi parti milletvekili İsmail Koncuğun iyi partiden istifa ettiği gibi...

SIRADAKİ HABER