banner834

MHP'liler 3 ilçede daha aydınlattı!

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla ülke genelinde uygulamaya konan, Adana’da MHP Adana İl Başkanlığı’nca programlanan “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları”na Saimbeyli-Tufanbeyli-Feke Teşkilatlarının etkinlikleriyle devam edildi.

MHP'liler 3 ilçede daha aydınlattı!

"ADIM ADIM 2023" TOPLANTISI, SAİMBEYLİ, TUFANBEYLİ VE FEKE'DE

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP ) MYK Üyesi Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, “MHP ve Cumhur İttifakı olarak,  yüce Türk milletinin karşısına çıkarılan sorunların üstesinden gelecek marifet bizde mevcuttur.” mesajı verdi. MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla ülke genelinde uygulamaya konan, Adana’da MHP Adana İl Başkanlığı’nca programlanan “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları”na Saimbeyli-Tufanbeyli-Feke Teşkilatlarının etkinlikleriyle devam edildi.

TOPLANTILARA YOĞUN KATILIM

Toplantıya MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK Üyesi Uğur Öztürk, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe, programın ev sahipleri Tufanbeyli İlçe Başkanı Haydar Dömek, Feke İlçe Başkanı Fikret Çilingir ile Adana Ülkü Ocakları Başkanı Cem Tutsoy da katıldılar.

"TAVİZSİZ MÜCADELE İÇİNDEYİZ"

Yoğun ilgi gören toplantıda konuşan MHP MYK Üyesi Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, Türkiye ve Türk Milleti’nin bekası için tavizsiz bir mücadele içinde olduklarını belirtti. Taşlıçay “Anayasanın ilk dört maddesini tartışmaya açmaya çalışanlar, anadilde eğitim ve siyasi özerklikle bölünme arayışında olanlar, terörist Selahattin Demirtaş hayranlığında yarışanlar, terör örgütünün siyasi uzantısı HDP’nin ayakları üstüne masa kuranlar, Türk milletinin boynuna zincir vurup, Türkiye Cumhuriyeti’nin anahtarını, talimat aldıkları yabancı merkezlere teslim etmek isteyenler şunu iyi bilmelidir; değil Türk’ün elinden vatanını almak; Adana’nın Yörüklerinin çadırından bir çul, Avşarların keçisinden, koyunundan bir kıl, Farsakların ağılından bir tel dahi alamayacaklar.” şeklinde konuştu.

"MHP'NİN ÖNCELİĞİ TÜRKİYE CUMHURİYETİDİR"

Nevin Taşlıçay devamla şunları söyledi:

“Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak, yüce Türk milletinin karşısına çıkarılan sorunların üstesinden gelecek marifet bizde mevcuttur.  Tehlikelere göğüs gerecek irade bizde vardır. Çözümü ortaya koyacak birikim bizde hazırdır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin önceliği Türkiye Cumhuriyeti’dir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin önemsediği Türk milletidir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin güvendiği Türk devletidir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin esin kaynağı ve direnci şanlı Türk tarihidir.  Milliyetçi Hareket Partisi; politikalarını bu şuurla oluşturur, bu doğrultuda hareket eder ve bu inançla çalışır.”

Annesinin vefatı nedeniyle MHP Saimbeyli İlçe Başkanı Abdullah Esentürk’ün katılamadığı bilgilendirme toplantısında MHP Feke İlçe Başkanı Fikret Çilingir, MHP Tufanbeyli İlçe Başkanı Haydar Dömek, ilçe düzeyinde yapılan teşkilat çalışmalarını anlattılar.


 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2022, 10:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yerel...
Yerel... - 1 ay Önce

Feke de teşkilat değişmeli

Zafer Kocabay
Zafer Kocabay - 1 ay Önce

Yapılan her konuşma,Cumhur ittifakının Hdp ve terör dışında sermayesinin kalmadığını bir kez daha gösteriyor.Herhangi bir proje ve çıkış yolu yok varsa yoksa Hdp ve muhalefeti terörist gibi gösterme.
Keşke aynı hassasiyeti TRT'de terörist başının kardeşini izlerken de gösterselerdi.

Zafer Kocabay
Zafer Kocabay - 1 ay Önce

HDP'nin terör örgütünün uzantısı olduğu söylenmiş.
İktidar sizsiniz.Tüm kurumlar sizin kontrolünüzde.terör örgütünün uzantısı olduğunu biliyorsanız neden gereğini yapmıyorsunuz ?
Ayrıca HDP'liler gelse biz sizinle işbirliği yapmak istiyoruz tüm HDP'liler size oy verecek deseler tepkiniz ne olur ?
Yoksa HDP'lilerin hepsi bir anda kürt kardeşleriniz mi olur ?

SIRADAKİ HABER