banner834

MHP’nin çalışması yoğun ilgi gördü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla düzenlenen, Adana İl Başkanlığı’nın ev sahipliğinde icra edilen “Adım Adım 2023, İl İl Anadolu” temasıyla Adana’da saha çalışmasını genişleten MHP, yoğun ilgi gördü.

MHP’nin çalışması yoğun ilgi gördü

Çalışmalarda MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana Milletvekili MYK Üyesi Muharrem Varlı, Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, MYK üyesi Uğur Öztürk, MYK Üyesi Serdar Soydan, MDK Üyesi Kürşat Türker Ercan yer aldı.

Esnafa karanfil, Ziya Paşa’ya dua!

Çarşı pazar gezileri yapan, esnaf ziyaretlerinde bulunan ve sorunlarını dinleyen MHP heyeti vatandaşlara karanfil sundu. MHP temsilcileri Seyhan’da tarihin günümüze taşındığı Büyüksaat’te kebap pişirmeyi, lokma dökmeyi; Adana’nın yeni yüzü Çukurova’da ise yufka ekmek çevirmeyi, döner kesmeyi tecrübe ettiler. Seyhan ilçesini gezen heyet, 1878-1880 döneminde Adana Valisi olarak görevde iken vefat eden Ziya Paşa’nın kabrini de ziyaret ederek Fatiha bağışladılar.

“Çok yararlı bir çalışma oldu”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “Sürekli halkın içinde olan teşkilatlarımız, bu vesileyle faaliyetlerine daha da ivme kazandırdı. Çok yararlı bir çalışma oldu. Evet halkımızın sorunları var  ve bunun geçici olduğuna yürekten inanıyor. Ancak ihanet ve husumet odakları kol kola vermiş bu durumu istismar ediyor.” diye konuştu.

“Türkiye’nin kabuğuna çekilmesini istiyorlar”

Avcı “Biliyoruz ki yaşanan sıkıntılar ‘Lider Ülke Türkiye’nin doğum sancıları. O yüzden Türkiye’nin önünü keserek kabuğuna çekilmesini istiyorlar. Türk milleti buna izin vermeyecek, vermeyeceğiz. Bu son etkinliklerde de gördük ki halkımız, Liderimiz Devlet Bahçeli’yi, Milliyetçi Hareket’i seviyor ve güveniyor. Bizler de hem Sayın Genel Başkanımıza, hem de vatandaşımızın sevgisine ve güvenine layık olmanın çabası içindeyiz ve böyle devam edeceğiz.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Enver
Enver - 7 ay Önce

Mhp gizli gündemi olmayan içi dışı bir bir siyasi parti. Dışarıdan yönetilmiyor şu andaki muhalefet partileri gibi... Özellikle iyi parti kendini milli göstermek için vitrinine bir sürü milli insanı koyup sonradan üzerlerini çizdi... Şimdi iyi partinin içinde İsmail koncuk ve Ümit Özdağ gibi aday yapılmayacağını anlayacak ve üzeri Amerikadan gelen talimatla çizilecek ne kadar milli insan varsa onlarda milliyetçi oyları partiden kaçırmadan peyderpey tasviye edilecek...Amerika anket yaptırıp bakacak iyi partinin oylarına anketlerde çıkan oylar Amerikanın ülkemizdeki menfaatlerini korumak ve tekrar Ülkemizi Amerikaya tamamen bağımlı hale getirmek için işini görüyorsa parti içinde milli olan ve Amerikanın çıkarlarına ters düşecek ne kadar milli insan varsa hepsinin üzeri çizilecek ve Amerikanın talimatıyla tasviye edilecek… Muhalefet Amerikayla iş birliği içine girmiş... İyi parti milli olsa Selahattin Demirtaş’la kahvaltı edermi… Bunlar için askerin pkk tarafından şehit olmasının önemi yok… Milli siyasi bir partinin Selahattin Demirtaş gibi bir adamla işi olurmu…Bunlar Selahattin Demirtaşla kahvaltı da eder ondan sonra öğlene kadar muhabbeti koyulaştırıp öğle yemeği de yerler… Amerika bunlara hdp’ye karşı böyle samimi davranacaksınız diye talimat veriyor çünkü… Amerikan konsolosu neden gidip’te Akp veya mhp ile görüşmüyor hiç … Çünkü Akp ve mhp milli olduklarından …

Cevdetiye
Cevdetiye - 7 ay Önce

Adana halkı,yerel seçimlerde Akp ve Mhp'yi üst üste koyup silmişti.Yapılacak ilk genel seçimlerde de bu partileri siyasi tercih listelerinden sileceklerdir.

Akkapı
Akkapı - 7 ay Önce

“Biliyoruz ki yaşanan sıkıntılar ‘Lider Ülke Türkiye’nin doğum sancıları. O yüzden Türkiye’nin önünü keserek kabuğuna çekilmesini istiyorlar.
Bu sözlere Mhp'lilerin kendileri inanıyor mu acaba.Ülkede ekonomi batma noktasına gelmiş hukuksuzluk yolsuzluk başıboşluk almış yürümüş.Ana muhalefet partisi sorgulaması gerektiği iktidarın yardakçısı durumunda.Tabi ki bu durumlarn hesabı seçimlerde sorulacak.

SIRADAKİ HABER