Millet, vekilinin alnından öptü

CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, seçimlerin hemen ardından ilçe örgütleri ve vatandaş ziyaretlerine başladı

Millet, vekilinin alnından öptü
banner686

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili, İnşaat Mühendisi Zülfikar İnönü Tümer, 7 Haziran seçimlerinin ardından ilçe örgütlerine teşekkür ziyaretlerine başladı. Ceyhan ve Yumurtalık İlçe Örgütü ile görüş alışverişinde bulunan Tümer, vatandaşlarla da sohbet etti.
CHP Ceyhan İlçe Başkanı İlyas Kurt, Yumurtalık İlçe Başkanı Muhittin Eryiğit, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kollarıyla bir araya gelen Tümer, milletvekilliği süresince vatandaşların sorunlarına il ve ilçe örgütleri aracılığıyla eğileceğini vurguladı.
VATANDAŞ ALNINDAN ÖPTÜ
Türkiye’nin seçimleri geride bıraktığını ancak koalisyon hükümeti için genel merkezler düzeyinde görüşmelerin sürdüğünü vurgulayan Tümer, CHP’nin ülke çıkarları doğrultusunda hareket edeceğini dile getirdi.
Ceyhan ve Yumurtalık’ta vatandaşlardan büyük ilgi gören Tümer, seçim çalışmalarında söz verdiği üzere seçimlerin hemen ardından ilçeleri ve vatandaşları ziyarete başladığını vurguladı. Doğal hali nedeniyle birçok vatandaş, “İşte milletvekili böyle bizim gibi olmalı. Meclise kaydını yaptırmadan bizleri ziyaret eden sayın milletvekilimize teşekkür ediyoruz” dedi. Yumurtalık’ta Tümer’i cadde üzerinde yürürken gören bir vatandaş da, milletvekilinin yanına yaklaşarak alnından öptü.
CHP Ceyhan ve Yumurtalık örgütleri de milletvekilleriyle sık sık bir araya gelecek olmanın memnuniyetini paylaştı.
MAVİ BAYRAK TÖRENİNE KATILDI
Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) tarafından Yumurtalık’a mavi bayrak çekme törenine de katılan Zülfikar İnönü Tümer, burada bir de konuşma yaptı. Yumurtalık’ın tarihi ve doğal güzellikleriyle dünyanın en önemli turizm merkezlerinden biri olabileceğine işaret eden Tümer, “Çevre, plaj düzenlemeleri ve arıtma tesisini, inşaat mühendisi ve müteahhit olarak ekibimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz Yumurtalık Plajı’nın uluslararası standartlara ulaşması bizleri mutlu etti. Mavi Bayrak, tüm dünyada komple bir düzene ulaşan plajlara veriliyor. Yumurtalık ilçesinin, deniz, lagün, kale, plaj ve tarihi yerleriyle dünyanın en önemli merkezlerinden biri haline gelmesi gerektiğine inanıyorum” diye konuştu. Tümer, törende en iyi çevre eğitim etkinlikleri ödülü alan kurumları ve otelleri de kutladı.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2015, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER