banner735

Özkan: CHP Adana'da farka koşuyor

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili adayı Dr. Mustafa Kemal Özkan seçim gezileri kapsamında Sarıçam ve Ceyhan ilçeleri ile köylerinde çalışmalarını devam ettirdi.

Özkan: CHP Adana'da farka koşuyor
banner686

banner625
Sarıçam ilçesi’ne giderek esnaf ve vatandaşlarla buluşan CHP Adana milletvekili adayı Dr. Mustafa Kemal Özkan’a yoğun ilgi vardı. Esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Özkan iktidara geldiklerinde uygulamaya koyacakları projeleri anlattı. Sarıçam ilçesinden sonra Ceyhan’a geçen ve birçok köyü dolaşan CHP adayı DR. Mustafa Kemal Özkan akşam saatlerinde Ceyhan Merkez’de yapılan mitinge katıldı. 13 yıllık mevcut iktidarın artık sona yaklaştığını belirten Cumhuriyet Halk Partisi Adana milletvekili adayı Özkan “ilk hedefimiz yoksul vatandaşlarımızın imdadına yetişmektir. 17 milyon yoksul, 6,5 milyon civarında işsiz var. Ayrıca inim inim inleyen emekliler, memurlar, işçiler ve asgari ücretliler bulunuyor. Her şeyin bir ilacı vardır. AKP Türkiye genelinde büyük tahribatlar yaptı. Fakat, bizim iktidarımızda ilk işimiz bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak olacaktır. Her aileye, yani geçinemeyen ailelere mutlaka 720 TL yardım yapılacak. Yine asgari ücretlilerin alacakları ücretler 1500 TL olacak. Emeklilerimiz ise yılda iki kez ikramiye, bir kez de bankalardan promosyon adı altında 3.maaş alacaktır. Tarımla uğraşan çiftçi kardeşlerimize mazot 1,5 TL olacak. Kredi kartlı borçlularının faizlerinin yüzde 80’i silinecek. Evi olmayan dar gelirli yurttaşlarımıza ayda 277 TL ile Toki kanalıyla ev verilecek. Kısacası Türkiye’de CHP iktidarında artık herkes rahat bir nefes alacaktır” dedi.

CHP Adana milletvekili adayı Dr. Mustafa Kemal Özkan bu arada Adana genelinde farklı bir şekilde önde olduklarını açıklayarak “bu olayı bütün partiler biliyor. Halkımızın isteklerine tek karşılık veren parti Cumhuriyet Halk partisi’dir. 4 yıllık bize halkımız yetki versin, Türkiye’yi şaha kaldıralım. 8 Haziran sabahında yeni bir anlayışla CHP işbaşına gelecektir. Biz aylardır halkımızın içerisinde çalışıyoruz ve CHP’ye olan ilgiyi görüyoruz. Partimiz büyük bir patlama yapacaktır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2015, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz