Özkan'dan Esnaf ve STK ziyareti

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Av. Mustafa Özkan, Gülbahçesi ve Dağlıoğlu mahallelerini ziyaret ederek, esnaflar ile bir araya geldi.

Özkan'dan Esnaf ve STK ziyareti
banner686

Parti teşkilatı mensuplarının da hazır bulunduğu programda Gülbahçesi Mahalle Muhtarı Abdulgani Önen ve Dağlıoğlu Mahalle Muhtarı Mehmet Raşit Kardaş'ı ziyaret eden AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Av. Mustafa Özkan, muhtarların taleplerini dinleyerek, yakın işbirliği içerisinde olup, çözüm odaklı bir hizmet anlayışını hayata geçireceklerini vurguladı.

Türkiye’de kehribar tesbih üretimine büyük katkısı olan Adana Büyüksaat Tesbihçiler Çarşısı esnafını işyerlerinde ziyaret ederek, bol kazançlar dileyen Özkan, esnaflar ve vatandaşlar ile iç içe birlik beraberlik içerisinde olacaklarını söyledi.

GİRİLMEDİK BİR TEK SOKAK KALMAYACAK

Özkan, Seyhan'da girilmedik bir tek sokak bile bırakmayacaklarını vurgulayarak, “Tüm vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın kapısını çalarak, derdine ortak olacağız. Tüm esnaflarımıza misafirperverliğinden ve göstermiş oldukları ilgi alakalarından dolayı teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyorum” dedi.

ŞEHİT AİLELERİ GÖZÜMÜZÜN NURUDUR

Özkan, Şehit Jandarma Er Fatih Yeniay'ın şehadetinin beşinci yıl dönümü dolayısıyla, şehit babası Zeki Yeniay’ı evinde ziyaret ederek, hal ve hatırını sorup, “Şehitlerimizin bizlere emaneti olan aileleri gözümüzün nurudur. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad mekânları cennet olsun. Daima şehit ailelerimizin yanında ve hizmetindeyiz” ifadelerini kullandı.

AK PARTİ’Yİ SEYHAN’DA BİRİNCİ YAPACAĞIZ

Özkan, Adana'da Yaşayan Çermikliler Derneği Başkanı Ferat Akay, Akkapı Kültür Yardımlaşma ve Eğitim Derneği Başkanı Hüseyin Cömertpay ve Mardin Çavuşlu Köyü Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Beşir Akan ile yönetim kurulu üyelerini de ziyaret ederek, "Tüm sivil toplum kuruluşları ile yakın işbirliği içerisinde olup, AK Parti’yi Seyhan’da birinci parti yapmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı büyük bir kararlılıkla sürdüreceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz