Pozantı'da CHP Coşkusu

Cumhuriyet Halk partisi Adana milletvekili adayı Dr. Mustafa Kemal Özkan seçim gezileri kapsamında Pozantı ilçesine büyük bir çıkartma yaptı.

Pozantı'da CHP Coşkusu
banner686

Öncelikle Pozantı İlçe Başkanlığı’na kadar giderek partililerle sohbet eden ve son saate kadar çalışmalarını ve sandıklara sahip çıkmalarını isteyen Adana milletvekili adayı Dr. Mustafa Kemal Özkan partililere rozet taktı. Daha sonra ilçe halkı ile esnaflarını gezen CHP adayı Dr. Mustafa Kemal Özkan başta Kamışlı beldesi olmak üzere birçok köye de ziyaretlerde bulundu. Vatandaşlar ile esnaflarla buluşan Dr. Mustafa Kemal Özkan partilerine gösterilen ilgiden dolayı mutlu olduğunu söyleyerek “gittiğimiz her yerde büyük ilgi gördük. Bu rüzgarla ve vatandaşlarımızın bize olan ilgisinden dolayı inanın çok duygulandım. Biz daha parti programımızı anlatırken vatandaşlarımız bizden önce ne yapacağımızı anlatıyor. Özellikle emeklilerimizden partimize çok ilgi var. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu konuda taahhüdü var. Sizden 4 yıllık yetki istiyoruz. Sizlerin refah seviyesini yükseltmek bizim ilk hedefimiz. Yeter ki oylarınızla bizi iktidara taşıyın. CHP iktidarında bütün kesimler rahat bir nefes alacak” dedi.

Bu arada Pozantı’nın Kamışlı beldesinde Cuma namazını kılan CHP Adana Milletvekili adayı Dr. Mustafa Kemal Özkan daha sonra köy gezilerine devam etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 13:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER