Remzi Ümit Atay’dan seçim atağı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ekonomik darboğaz ve ülke yönetimindeki açmazdan kurtulmanın yolu olarak gördüğü erken seçimi her platformda dillendiriyor. CHP örgütleri de bu çağrıya uyarak çalışmalarına hız verdi.

Remzi Ümit Atay’dan seçim atağı
banner686

Bu kapsamda çalışmalara başlayan CHP Çukurova İlçe Başkanlığı vites yükseltti. İlçe Başkanı Avukat Remzi Ümit Atay, kurmaylarıyla beraber Yüzüncüyıl Mahallesinde mahalle koordinatörleri, okul sorumluları, sandık temsilcileri ve öbek sorumlularıyla bir araya geldi. Olası bir erken genel seçimle ilgili ne yapabileceklerini konuşup yol haritası belirledi. 
Olası bir erken seçime hazırlık 

ATAY "SEÇİM KAMPANYASI BAŞLATTIK"

Haziran sonuna kadar Çukurova İlçesinde bütün mahallelerde çalışma yürütecek olan Atay, şu ifadeleri kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova İlçe başkanlığı olarak hemen seçim kampanyası başlattık Bu kampanya çerçevesinde öncelikle mahallelerimizde ki okul sorunlarımızla ve muhtarlarımızla buluşuyoruz. Buluşmanın ana başlıkları:Mahallenin sorunlarının tespit edilerek raporlanması, sokak örgütlenmesi çalışmalarının tamamlanması, mahallelerimizde olası bir erken genel seçime yönelik seçim güvenliği çalışmalarını yürütmek amacıyla bir araya geliyoruz. Ayrıca bu çalışmada partililerimizden eleştiri, öneri ve isteklerini de alarak genel çaplı bir mahalle çalışma raporu hazırlıyoruz. Hemen seçime kampanyasını Kadın Kolları ve gençlik kolları başkanımızla birlikte mahalle koordinatörümüz ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikteyürütüyoruz

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2021, 14:15
YORUM EKLE
banner785
SIRADAKİ HABER