banner834

Sertaç Durak'tan "Akşener" daveti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER pazartesi günü Adana’ya gelerek Ceyhan,Seyhan ve Çukurova ilçelerinde, halkla buluşacak.

Sertaç Durak'tan "Akşener" daveti

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sertaç Durak İyi Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER’İN Adana da vatandaşlarla görüşeceğini halkın nabzını tutacağını söyledi. Durak "Ülkemizin ve Milletimizin içinde bulunduğu zor koşullarda, erken yapılması zaruri hale gelen genel seçimle ancak, refah seviyesine çıkarız." dedi.


Sertaç Durak  şöyle konuştu;

"Milletimiz işsizlik, açlık ve sefalete mahkum edilmiş, gençlerimizin büyük çoğunluğu karamsar başka ülkelere gitmek İstiyor, esnaf kapalı, açık olanların kazançları vergilerini ödemeye yetmiyor.Tarım can çekişiyor ithalatçılar para kazanırken çiftçi tarlasını, traktörünü, tefecilere bankalara kaptırıyor. Mlletimizin emeğinin ve helal kazancının;Memleketimizde zenginliğe, huzura ve refaha dönüşmesi için, umudumuz var. Her geçen gün daha da kök salan yeşeren tomurcuk açan, milletin yüzünü güldürecek İYİ Parti ve  liderimiz ; her zaman ve her yerde, milletin hizmetinde. Sıkıntının, stresin değil, huzurun ve  mutluluğun hâkim olduğu bir Türkiye için Milletimizinin göreve çağırdığı kurtar bizi Meral abla diye haykırdığı gerçek bir Türkiye var"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner841