banner733

Sözlü: Halkımıza verdiğimiz sözü tuttuk

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü geçtiğimiz hafta ASKİ Genel Kurulu’nda görüşülüp karara bağlanan su fiyatlarındaki indirimin vatandaşlardan gelen yoğun istek üzerine gerçekleştirildiğini belirtti.

Sözlü: Halkımıza verdiğimiz sözü tuttuk
banner686
Adaylığı döneminde Adanalılar’a “Başkan olursam su ucuzlayacak” sözü verdiğini kaydeden Sözlü, “Hemşehrilerime verdiğim bu sözü yerine getirmeme verdikleri oylarla destek olan değerli meclis üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.
banner625
Adana Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı döneminde gittiği her mahallede vatandaşlardan su fiyatları ile ilgili şikayet aldığını dile getiren Başkan Hüseyin Sözlü, “Başkan seçilir seçilmez Adana halkına verdiğim ‘ucuz su’ sözünü yerine getirmek için harekete geçtik. Sonuçta konutlarda yüzde 10, işyerlerinde ise yüzde 20 oranında bir indirim yaptık. Daha büyük oranda bir indirim yapmak isterdik, ancak ASKİ’nin hemşehrilerimiz için Adana’ya yapacağı yatırımları da düşünerek, indirim oranını bu şekilde belirledik. Şahsımın önerisi ile ASKİ Genel Kurulu’nda görüşülen ve karara bağlanan su fiyatlarındaki indirime olumlu oy kullanarak destek veren değerli meclis üyelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2014, 15:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
gülay
gülay - 6 yıl Önce

allah sizden razı olsun. sağolun

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz