banner733

Sözlü'den Karalar'a iade-i ziyaret

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret ederken iki başkan birliktelik mesajı verdi.

Sözlü'den Karalar'a iade-i ziyaret
banner686

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a iade-i ziyarette bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a Başkan Sözlü’den iade-i ziyaret geldi. Başkan Sözlü, Başkan Karalar’a görevinde başarılar dilerken Adana için birlik vakti geldiğini söyledi. Sözlü, “Seyhan Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar’a yeni görevinde başarılar diliyoruz. Yeni görevi hayırlı uğurlu olsun.  Bu dönem inşallah Adana’ya Seyhan'a el birliği ile hizmet ettiğimiz, hemşirelerimize, ülkemize, milletimize, Cumhuriyete, Atatürk’e layık olduğumuz bir dönem olacak” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar Adana’da yeni bir dönem başladığını ve kaybedilen yılların telafi edeceklerini söyledi. Karalar, “Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Sözlü’nün ziyareti bizleri memnun etmiştir. Yıllar boyu Adana kısır çekişmelerden çok çekti. Bu kavgalardan kimse mutlu olmadı. Kazananı olmayan ama kaybedeninin hep Adana olduğu yılları geride bıraktık. Artık Adana için birlikte çalışacak, Adana'nın kaybolan yıllarını telafi edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2014, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz