Türkmen'den teşekkür ziyaretleri

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Elif Doğan Türkmen teşekkür ziyaretlerine en uzak ilçelerden başladı. Türkmen, Feke,Saimbeyli,Tufanbeyli ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

Türkmen'den  teşekkür ziyaretleri
banner686
7 Haziran seçimlerinden ardından Milletvekili Elif Doğan Türkmen, mazbatasını almadan seçim bölgelerine giderek teşekkür ziyaretlerine başladı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Elif Doğan Türkmen,ilk olarak  Feke ve Tufanbeyli ziyaretlerinde ilçe örgütleriyle ve vatandaşlarla biraraya gelerek onlara seçim sürecinde verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür edip sohbet etti. Türkmen "Zorlu bir seçimin ardından partimiz yapacağı görüşmeler sonucunda verilen bu kararın gereğini yaparak ülkemizin yıllardır özlemini duyduğu toplumsal barış ve huzur ortamına kavuşması için tüm imkanlarını seferber edecektir. Çıkmış olduğumuz bu uzun yolda bizleri yalnız bırakmadınız. Artık Ankara'da bir kapınız var, sizlere hizmete her zaman hazırız. Hizmetlerimiz sizlerin de desteği ile kat kat artarak güçlü bir şekilde devam edecek. Bizlere destek veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Bizler ayrım yapmadan, herkesin vekili olarak gece gündüz demeden sizleri en iyi şekilde temsil edeceğiz" Dedi.
 
 Daha sonra Saimbeyli İlçe Başkanlığını ziyaret eden Türkmen programına 25.Saimbeyli Kültür Sanat ve Kiraz Festivali ile devam etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2015, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER