banner735

Yarın Meclis izleyiciye kapalı olacak!

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Tuncel, Büyükşehir Meclisi’nin yarın gerçekleşecek olan özel oturumunun izleyicilere kapalı olacağını duyurdu.

Yarın Meclis izleyiciye kapalı olacak!
banner686
Adana Büyükşehir Belediye Meclisi’nin özel oturumunda Başkan Vekilliği seçiminin huzurlu ve güvenli şekilde yapılıp sonuçlanmasının Adana’nın imajı açısından büyük önem taşıdığını kaydeden Mustafa Tuncel, bu konuda Adana Valisi İlhan Atış’ın da yazılı tavsiyesi bulunduğunu ifade etti.
Vali Atış’ın şahsına gönderdiği yazıda, “07.04.2010 Çarşamba günü yapılacak olan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili seçiminin dinleyicilere kapalı olması huzur ve güven açısından yararlı olacağı düşünülmektedir” şeklinde bir öneride bulunduğunu vurgulayan Tuncel, bu öneri doğrultusunda yarınki Meclis oturumunun izleyicilere kapalı yapılacağını belirtti.
banner625
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Tuncel, yarınki oturumda meclis salonuna, Basın mensupları, Meclis’te grubu bulunan partilerin grup başkanı olmaları münasebetiyle il başkanlarının ve salonda görev yapacak Büyükşehir Belediyesi görevlilerinin dışında kimsenin alınmayacağını kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz