banner735

Yaşar Turan'dan Kocaispir'e ziyaret

Yüreğir İlçe Başkanı Yaşar Turan, beraberinde Başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yüreğir Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Kocaispir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yaşar Turan'dan Kocaispir'e ziyaret
banner686

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Yaşar Turan, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’i makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dedi.  Beraberindeki heyet ile önce çiçek veren Başkan Turan ve yönetimi çeşitli hediyeler de taktim ederek “Fatih Başkanım teşkilatın içinden gelen bir isimdir. Adaylık sürecinde omuz omuza beraber çalıştık ve başarılı olduk. Fatih Kocaispir ismi şu an Yüreğir Belediye Başkanı olarak karşımızda elhamdülillah. Yapacağı hizmetler ile Fatih Başkanım herkesin gönlüne taht kuracaktır. Allah’ım yar ve yardımcısı olsun. Biz teşkilat olarak her zaman yanında olacağız. Şimdiden başarılar diliyoruz” dedi. 

banner625

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir ise teşekkür ederek, çalışmalarından dolayı ilçe yönetimi ve Başkanı Yaşar Turan’a minnettar olduğunu açıkladı.  Hayli samimi ortamda gerçekleşen ziyarette başkanlık odası konukları almakta zorlanınca Meclis Salonuna geçildi.  Başkan Kocaispir, seçim boyunca kendini yalnız bırakmayan Yüreğir İlçe teşkilatı yönetimi ile bire bir ilgilenerek teşekkür etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz