Yeni “Türkiye'nin geleceğine kimse ipotek koyamaz”

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi’nde meydana gelen bombalı saldırıyı kınayarak “Türkiye’nin geleceğine kimse ipotek koyamaz” dedi.

Yeni “Türkiye'nin geleceğine kimse ipotek koyamaz”
banner686
banner625
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Başkan Fikret Yeni, 28 kişinin öldüğü, yaklaşık 100 kişinin de yaralandığı saldırıda hedefin Türkiye olduğunu söyledi. Saldırıyı yapanları lanetlerken, ölenlere Allah rahmet, yaralılara da acil şifa dileğinde bulunan Başkan Fikret Yeni, “Bu katliam üzerinden, millet olarak milletimizi hiç kimsenin kaos ortamına sürüklemesine izin vermeyeceğiz. Siyasi görüşü ve ideolojisi ne olursa olsun Türkiye'de herkesin ortak bir görevi olmalı. Yani provokasyonlara fırsat vermemelidir.

  Bombaları siyaseti tanzim etmek için patlatan ve bundan medet umanların hevesleri kursaklarında kalacaktır. Terör sadece kan içerek hayatını sürdüren canavarı yaşatmak için yapılan bir eylem biçimidir. Buna fırsat vermemek bizim görevimiz olmalı. Biz, hiçbir terör örgütünün ve eyleminin Türkiye'nin geleceğine ipotek koymasına izin vermeyecek kadar güçlü bir milletiz. Ülkemizi terörle, korkuyla karanlığa sürüklemeye çalışanlarla mücadelemiz umutla ve inançla devam edecek” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2015, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz