banner735

Adana ASKF seçimi neden yapılmıyor?

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, ASKF ’nin bir an önce seçim kararı almasının gerektiğini belirtti.

Adana ASKF seçimi neden yapılmıyor?
banner686

Adana’da AK Parti ilçe genel kurulları, ASGD genel kurulu, Adana Kent Konseyi Engelli Meclis Başkanlığı seçimi, Adana Demirspor Kulübü genel kurulu ile MHP Adana 13. olağan i̇l kongresi yapılırken, ASKF Genel Kurulu neden yapılmıyor ya da yapılması istenmiyor?

BAŞKAN A.BOZAN NEDEN KORKUYOR?

Çimen, “Eğer şu anki A.S.K.F. Yönetimi kendine çok güveniyorsa neden seçim kararı almıyor? Gireceğiniz seçimi kazanacağınıza güveniyorsanız, seçim kararı almaktan neden kaçıyorsunuz? 
Şu anda ki mevcut A.S.K.F Yönetiminin daha fazla Adana Amatörüne zarar vermeden, seçime gitmesinin önemli olduğunu da belirtmek istiyorum” dedi. 

banner625

HİZMET ETMEK İSTEYENLERİN ÖNÜNÜ TIKAMAYIN

“Yeter artık; Adana’da sporun geldiği son nokta zaten apaçık ortada. Pandemiden dolayı kulüplerin canı fazlasıyla yanıyor. ASKF Başkanı bir türlü kulüplere sahip çıkmıyor. Sporu, sporun içinden gelen ve projeleri olan insanların yönetme zamanı gelmiştir. Koltuk sevdalısı olan insanlar artık kenara çekilmeli ve Adana Amatörüne hizmet etmek isteyenlerin önünü tıkamamalıdırlar. Kişisel egolarını tatmin etmek isteyenler de Adana Sporundan ellerini çekmelidirler.” 

 5 DAKİKA O KOLTUKTA OTURMAM

“3 yıl içerisinde Adana’yı Amatör Sporlarda hak ettiği yere getiremezsem, o koltukta da 5 dakika durmayacağımın sözünü de veriyorum…”
 

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2020, 09:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz