Adana Botaş, Vali Coş’u Ziyaret etti

Adana Botaşspor kulübü Adana Valisi Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Adana Botaşspor yönetimi Hüseyin Avni Coş’u Montpellier karşılaşmasına davet etti.

Adana Botaş, Vali Coş’u  Ziyaret etti
banner686


Ziyarette Botaş Genel Müdürü yardımcısı ve Adana Botaşspor Kulübü başkanı İbrahim Tan, Botaş bölge müdürü ve Adana Botaşspor yönetim kurulu üyesi Fuat Tülüce, Botaş İkmal daire başkanı Semih Yüksel, Botaş Arazi işler daire başkanı Arif Erdem ve Adana Botaşspor kulübü Genel Menajeri Abdullah Kutlu hazır bulundular.

Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyarette Vali Coş “Adana Botaşspor’un Türk basketbolunda yeri çok önemlidir. Her sezon olduğu gibi bu sezon da Adana Botaş Avrupa’da yoluna devam ediyor. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Adana Botaşspor kulübü başkanı İbrahim Tan ise “Öncelikle bizleri makamında kabul eden sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş’a çok teşekkür ederiz. Valimizin takımımızın yanında olması desteklemesi mutluluk vericidir. Bu anlamda sayın Valimize bir kez daha teşekkür ederek, Perşembe günü oynayacağımız Montpellier karşılaşmasında sayın valimizi yanımızda görmek istiyoruz dedi.

Gerçekleştirilen ziyaret sonrasında ise Adana Botaşspor atkısı ile hatıra fotoğrafı çekinildi.

banner625

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2012, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz