Adana'dan olmadı, Kocaeli'nden verelim!

Gençlik Spor İl Müdürlüğü için Adanalı olan Müdür Abdulkadir Ataşbak görevden alındı, başka bir Adanalı olan Abdülkerim Arıkan atandı. Kulisler çalkalandı. Arıkan daha koltuğuna oturamadan görevden alındı (atama yazısı iptal edildi) Adanalılar bir Adanalı üzerinde uzlaşamayınca, Adana'ya Kocaeli'nden Müdür geldi. Böylece Adanalı olan bir Müdür atatamayan Adanalılar, Adanalı olmayan bir Müdüre "Hoş geldin" demek için fırsat kollamaya başladı.

Adana'dan olmadı, Kocaeli'nden verelim!
banner686

"Devlette devamlılık esastır" felsefesiyle göreve atanan ve kentin spordaki gelişimi için çalışacak olan ve daha önce Kocaeli Gençlik Spor İl Müdürü olarak görev yapan Muzaffer Çintimar, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak göreve başladı. Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Muzaffer Çintimar’ı havaalanında TOHM atletizm sporcuları ve Şube Müdürü Mustafa Lavkor karşıladı.

banner625

 İl Müdürlüğü makamında Şube Müdürleriyle tanışma toplantısı yapan Çintimar şunları söyledi: “Değerli mesai arkadaşlarım, yaklaşık on yıldır yürütmüş olduğum Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevimi Sayın Bakanımızın tensipleri ile Adana ilimizde yürütmek üzere görevlendirilmiş bulunmaktayım. Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun öncülüğünde milletimiz için, gençliğimiz için, sporcularımız için çalışmaya Adana’dan devam edeceğiz. Bana güvenerek ülkemin gençlerine ve güzel insanlarına hizmet etme şansını, onurunu sürdürmeme fırsat veren Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na şükranlarımı arz ediyorum.”​

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2020, 22:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz