Adana Demirspor A.Ş. borsaya açılacak

Adana Demirspor'da Başkan Murat Sancak, şirketleşmelerinin ardından sosyal medyada yaptığı açıklamada, ”Adana Demirspor Yatırımlar A.Ş olarak şirketleştik ve borsaya açılma işlemleri hızla sürüyor” dedi.

Adana Demirspor A.Ş. borsaya açılacak
banner686

HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞANA KADAR BAŞKANINIZIM

Adana Demirspor, şirketleşerek Adana Demirspor A.S adını aldı. Şirketleşmenin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan başkan Murat Sancak kulübün borsaya açılacağını söyledi.

Başkan Sancak sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı;

Çok değerli Adana Demirspor taraftarı genel kurulda verdiğiniz yetkiyle, Adana Demirspor Yatırımlar A.Ş olarak, şirketleştik ve borsaya açılma işlemleri hızla sürüyor. Gerçek anlamda halkın takımı olması için kendi ayakları üzerine duran ve kimseye muhtaç etmeden. Şirket altın hissesi benim adıma kayıtlı Belki bazıları üzülecek ama hakkın rahmetine kavuşana kadar başkanınızım. Gitmek yok yola devam. Süreç içerisinde yüzde 90'nını halka arzetmiş olacağız. Şimdiden hazırlığını yapın hisse almak için. Allah yar ve yardımcımız olsun. Şirketleşme bugüne denk geldi. Konsantrasyonumuzu bozmadan şampiyonluğa odaklanalım ve dua sadaka kurban kesmeye devam edelim

YORUM EKLE
banner785
SIRADAKİ HABER