banner735

"Adana Demirspor özüne dönmelidir"

Sporun adresi Radyo Pembe’de vazgeçilmez tutkunuz olan “91.Dakika ” Programı, 1940 Adana Demirspor Taraftarlar Derneği Başkanı Zülfikar Çelik’i konuk etti..

"Adana Demirspor özüne dönmelidir"
banner686

Deneyimli gazeteci-radyocu K. Yalçın Göl’ün Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Radyo Pembe radyolar arasında farkını göstermeye devam ediyor..
Programda hafta sonu oynanacak derbi karşılaşması ile Adana Demirspor’daki gelişmeler detaylarıyla konuşulurken, dinleyiciler 0552.719 09 49 WhatsApp hattına soru ve eleştirilerini ileterek programa katıldılar..

banner625
Salı günleri saat 9:49 ’da yayınlanan yurtiçi ve yurtdışı futboldaki gelişmeler ile Adanaspor ve Adana Demirspor’un tüm detaylarıyla ele alındığı, deneyimli spor yorumcuları Kamil Yalçın Göl, Şencan Birincioğlu ile Basri Baş’ın yer aldıkları  “91. Dakika ” isimli program Radyo Pembe’de yine büyük ilgi gördü…,

ADANA DEMİRSPOR ÖZÜNE DÖNMELİDİR

Adana Demirspor’un yıllardır bir türlü beklenen başarıları elde edememesinin ardında öz kaynaklarına dönmemek olduğunu belirten 1940 Adana Demirspor Taraftarlar Derneği Başkanı Zülfikar Çelik, “Tam 25 yıldır Süper Lig hasreti yaşanıyor. Her yıl büyük umutlarla lige başlayıp sonunda taraftarlarına hüsran yaşatan Adana Demirspor’un durumu pek iç açıcı değil. Günü kurtarma adına geçici sportif başarılar değil kurumsal hareket ederek öz kaynaklar ile değerler yaratıp takımlarımızı kente mal etmek gerekir. Yıllardır ne kadroda altyapıdan yetişen oyuncumuz, ne de teknik kadroda Adanalı bir isim var. Özümüze dönmemiz gerekiyor. Başarılar ancak bu şekilde kalıcı olabilir ”diye konuştu.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz