Adana TSYD "U 60"ları buluşturdu!

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi pandemi nedeniyle uzun bir süredir birbirlerini göremeyen 60 ve 65 yaş üzeri üyelerini sosyal tesislerinde bir araya getirdi.

Adana TSYD "U 60"ları buluşturdu!
banner686

Güneşli bir Adana gününde turunç ağaçlarının doyumsuz manzarası eşliğinde gerçekleşen buluşmada emektar üyeler sosyal mesafe kuralları içerisinde birbirleriyle hasret giderdi. TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın, aralarında derneğin kurucularının da yer aldığı isimlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Çakın, “İnşallah gelecek aylarda pandeminin de etkisini kaybetmesiyle daha geniş katılımlı buluşmalarda bir araya gelmeyi temenni ediyoruz. Buluşma önerisini yönetim kuruluna taşıyan şube sekreterimiz Hakan Köker’e de teşekkür ediyorum” dedi.

Etkinliğe TSYD Adana Şube As Başkanları Hasan Hüseyin Türk, Bora Erdem, mali sekreter Tevfik Dinçkalmış, şube sekreteri Hakan Köker, yönetim kurulu üyesi İrfan İşisağ, TSYD Genel Merkez As Başkanı Kerim Hoşfikirer ile TSYD genel kurullarının divan başkanlığını yapan Erdal Fernergiz ve Çukurova Gazeteciler Cemiyeti geçmiş dönem başkanlarından Kurtar Çakın da katıldı. Buluşmada dernek müdürü Mehmet Önal ve Komshu Restoran ekibi tarafından hazırlatılan ikramlar üyelere sunuldu. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz