Adanalı karatecilerden gövde gösterisi

2 Aralık 2012 Pazar günü Türkiye Karate Federasyonu Adana İl Temsilcisi Şeyhmus Aylık tarafından düzenlenen, ‘Büyükler Adana Karate Şampiyonası’ Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur kapalı spor salonunda yapıldı.

Adanalı karatecilerden gövde gösterisi
banner686


banner625

 

18 yaş üstü Kata ve Kumite dalında gerçekleşen şampiyonada, kendi kilo ve branşında yarışan sporcular birbirleriyle kıyasıya mücadele ettiler.

 

Şampiyonanın Adana ilinde bulunan tüm karate kulüplerinin katılımıyla ve 100’den fazla karatecinin iştirakiyle yapıldığını belirten Adana Karate İl Temsilcisi Şeyhmus Aylık, “Bu şampiyonaların ve faaliyetlerin yapılması ile karate sporcularının kendilerini biraz daha geliştirmelerini ve ölçüp tartmalarını sağlamış oluyoruz. Bu gibi faaliyetleri her ay düzenli olarak yapmaya devam edeceğiz. 2013 yılı inşallah Adana ili için karate yılı olacaktır” dedi.

 

Şampiyonada dereceye giren sporcuların madalyaları AK Parti Adana İl Halkla İlişkiler Başkanı Fahrettin Coşkun, İl Genel Meclisi üyesi ve Karate Komitesi Yönetim Kurulu üyesi Halil Burgu, Adana Karate İl Temsilcisi Şeyhmus Aylık ve Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spordan Sorumlu Şube Müdürü Mustafa Lavkor tarafından takıldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2012, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz