Adanaspor Manisa'yı gözüne kestirdi

Adanaspor'un Teknik Direktörü Levent Eriş, deplasmanda oynayacakları Manisaspor maçı için “Zor bir müsabaka olacak ama devreyi en iyi şekilde bitireceğiz” dedi.

Adanaspor Manisa'yı gözüne kestirdi
banner686


Manisaspor’un çok genç oyuncularının olduğuna dikkat çeken Eriş, “Orada benimde 4-5 tane A2 takımdan alıp da orada mücadele eden oyuncularım var. Bugün onları da orada görmekten mutluluk duyuyorum” diye konuştu.
banner625
Takımı ile Manisaspor’un benzeşen yönleri olduğunu vurgulayan Levent Eriş, “Manisaspor da bizim gibi mücadele eden, takım halinde oynamaya çalışan bir takım. 2-3 tane yıldız oyuncuları var. Diğerleri de geçen sene Süper Lig’den düşerken zaman zaman mücadele edilen oyunculardı. Ben geçen hafta Kayseri Erciyes Manisaspor maçının zor geçeceğini düşünmüştüm ve nitekim de öyle oldu” şeklinde konuştu.
Levent Eriş, ilk yarının son karşılaşmasında deplasmanda oynayacakları Manisaspor maçının zor geçeceğini ifade ederek, şunları söyledi:
“Eksiğimiz çok fazla biliyorsunuz. Rahman, Sedat, Mbilla bu karşılaşmada oynayamayacak. Bunların da sakatlıktan olmayışı bizi üzecektir. Ama devreyi inşallah en iyi şekilde bitireceğiz.”
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2012, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz