Ahmet Bozan Yüreğir'de

Geçtiğimiz günlerde Çukurova ve Seyhan ilçesinde bulunan spor kulüplerinin tam desteğini alan ASKF Başkanı Dr Ahmet Bozan'a bu sefer büyük bir destek Yüreğir ilçesinden geldi.

Ahmet Bozan Yüreğir'de
banner686

Yüreğir ilçesinde bulunan kulüplerden çok büyük bir çoğunluğu, ASKF Başkanı Dr Ahmet Bozan ve ekibi tarafından bizzat ziyaret edilerek ve görüşülerek destekleri istendi. Amatör spor kulüplerimizden  ziyaret edilenlerin tamamına yakını, gelecek Eylül ayında yapılması planlanan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı seçiminde ''Bozan İle Yola Devam'' kararı alarak desteklerini açıkladılar.

Yoğun bir süreçten geçtiklerini  ve çalışmalarına son sürat devam ettiklerini belirten ASKF Başkanı Bozan: Hem seçim çalışması, hem de konfederasyonun ve Amatör Spor  kulüplerimizin çalışmaları için çaba sarf ediyoruz. Gönüllülük esasına göre mümkün olduğunca amatörlere hizmet etmek için  mücadele ediyoruz. Kulüplerimiz herşeyin en iyisine layıktır. Her zaman söylediğimiz gibi ''Grupların Değil Kulüplerin ASKF'si Olacağız'' dedi.

İşte ziyaret ettiğimiz ve desteğini aldığı kulüpler.

Adana Amatörce SK
Doğdu SK
Adaletgücü
Yüreğirspor
Martı Engelliler 
Havutlu Birlik
Sinanpaşa SK
Havutlu Demirspor 

banner625
Okçular SK
Mavi Kaplanlar SK
Uzakdoğu Do SK
Yüreğir Gençler
Köprüspor
Çalışkan SK
Kobra SK
Y. Baysal SK
Adana Çarşı SK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz