ASKF'de Ahmet Bozan güven tazeledi

Kongrede güven tazeleyen Adana ASKF Başkanı Ahmet Bozan, tüm üyelere teşekkür etti.

ASKF'de  Ahmet Bozan güven tazeledi
banner686

Adana amatör camiasına yakışır bir kongre olduğunu belirten Bozan, “İlk kez böyle kurumsal bir kongre yaptık. Tüm önlemleri aldık. Geniş bir katılım olması bizleri mutlu etti. Tarihimizde en büyük katılım olan kongrede katılım gösteren tüm delegelerimize çok teşekkür ederim” diye konuştu. 

KONGRE SÜRECİ CENTİLMENCE TAMAMLANDI

Bozan şöyle konuştu;

Amatörlerimize, gönül daşlarımıza ve camiamıza çok teşekkür ederim. Kongre sürecinde herkesin yanına gittik, yanımıza gelenler oldu. Görüşlerini dinledik, görüşlerimizi anlattık. Amatör spor camiasının isteklerini de dinledik. Uyum içerisindeyiz. Her şey Adana amatörleri için. Bir kez daha gördük ki, Adana amatör spor camiası, hür iradesi ile seçimlere geldi, kalbimdeki sevgisini yansıttı

Bozan, tüm herkesin başkanı olduğunun altını çizerek  sözlerini şöyle tamamladı;

Yeni dönemde de geçmişte olduğu gibi, tüm herkesi kucaklayacağız. Tüm camiamıza eskiden olduğu gibi, eşit mesafede duracağız. Ramazan Çimen’e kongre sürecinde centilmen tavırlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra Adana amatör sporunu geliştirmek ve kalkındırmak için üzerimize düşeni ekip olarak, yapmaya devam edeceğiz
 

ASKF ADANA BAŞKANI. AHMET BOZAN KİMDİR?

1972 Yılında doğdu. Adana’da sırasıyla Cumhuriyet İlkokulu, Beşocak Ortaokulu ve Adana Erkek Lisesinde okul yaşantısını sürdürdü. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Mezunu. Spor hayatına küçük yaşlarda futbol oynayarak başladı. Adana Gümrükspor ile başlayan amatör futbolculuk hayatına büyükler kategorisine kadar devam etti. Daha sonra Emekspor, Tahsilli ve SSK Sporda futbol oynadı.

Diş Hekimliği Fakültesine başlaması nedeniyle futbol yaşantısına ara verdi. Güneyyıldızı Spor Kulübü ile başlayan amatör spor kulüp yöneticiliğini uzun yıllar devam ettirdi. Daha sonra Çukurova Press Havuzlubahçe Spor Kulübünün kurucu AS Başkanı olarak görevini sürdürdü. Adana Gençlik Spor Kulübü Başkanlığına seçilerek tüm branşlarla iç içe spor yöneticiliğine devam etti. Binlerce sporcu ile çok farklı branşlarda Türkiye ve Dünya dereceleri kazandı.

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda üç dönem aktif görevlerde bulundu; ASKF Genel Sekreter Yardımcılığı ve ASKF Başkan Yardımcılığı yaptı. 2017 ve 2021'de Olağan Genel Kurullarda Adana ASKF Başkanı seçildi.  Türkiye Su Topu Federasyonu Sağlık Kurulu üyeliği görevine getirildi ve ikinci dönemi devam etmekte. Çeşitli Federasyonlarda Genel Kurul Delegeliği görevlerinde bulundu. Türk Diş Hekimleri Birliği Üst Kurul Delegeliği yaptı.

Serbest Diş Hekimi olarak Adana’da muayene işletmekte. Evli ve dört çocuk sahibi. Eşi Eczacı, serbest eczane işletmekte.   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER