banner785

"ASKF'nin yapmadığını Çimen yapıyor"

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, Adana ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü Başkanı Mehmet Ali Bozkır’ı ziyaret etti.

"ASKF'nin yapmadığını Çimen yapıyor"
banner686

Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü Başkanı Mehmet Ali Bozkır’ın Adana ASKF yönetiminde yer almasına karşılık TASKK Genel Kurul Üyesi olarak yazılmaması dikkat çekmişti..
Adana Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü Başkanı Mehmet Ali Bozkır, sporun içerisinden gelen ve sporun ruhunu çok iyi bilen Ramazan Çimen’in Adana için büyük şans olduğunu belirtti. 
Adana Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü’nü ziyaret eden ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, Başkan Mehmet Ali Bozkır’ın sorunlarını dinleyip, kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.

ASKF’NİN YAPMADIĞINI ÇİMEN YAPIYOR

Sporu seven, spora destek olan, spora zaman ayıran, maddi-manevi katkılarda bulunan Ramazan Çimen’in örnek olmasının gerektiğini belirten Adana Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü Başkanı Mehmet Ali Bozkır, ’’ Gecesini gündüzüne katarak yılardır kulüpler ile diyaloğunu aralıksız sürdüren Ramazan Çimen’in Pandemi sürecinde sıkıntılı günlerimizde bizi ziyaret etmesi memnuniyet vericidir. Göstermiş olduğu duyarlılık nedeniyle kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

HER ZAMAN AMATÖRLERİN YANINDAYIZ

10 aydır zor günler geçiren spor kulüplerine düzenli olarak destek ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirten Ramazan Çimen, "Çalışmalarını yıllardır büyük titizlik içerisinde sürdüren Adana Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü’nü ziyaret etmekten mutluluk duyduk. Her zaman ilklere imza atan değerli spor adamı Başkan Mehmet Ali Bozkır ve ekibinin ortaya koydukları bu eseri kutluyoruz. Bizler spor yöneticileri olarak her zaman böyle Türk sporuna katkı koyan kulüplerimizin yanındayız” diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER