banner834

Başkan Akay şampiyonları kutladı

Yıldız erkekler voleybol kategorisinde Adana şampiyonu olan Seyhan Belediyespor Kulübü yıldız erkek voleybol takımı Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ı ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür edip kupayı armağan ettiler.

Başkan Akay şampiyonları kutladı

Şampiyon voleybolculardan Başkan Akay’a ziyaret

Seyhan Belediyespor kulübü erkek yıldız voleybol takımının 1-3 Nisan tarihleri arasında Karaman’da yapılacak olan ve Kıbrıs, Antalya, Mersin, Karaman illerinin şampiyonlarının de yer alacağı müsabakalarda başarılı sonuçlar elde edip Türkiye finallerine katılacağına olan inancının yüksek olduğunu belirten Başkan Akay, “ Size olan güvenimiz son derece yüksek. Bizleri bugüne kadar mahcup etmediniz bundan sonra da etmeyeceğinizi düşünüyorum. Başarı çıtasını yükseltmelisiniz. Destek bizden başarı sizden” diye konuştu.

Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı Levent Ünal, İdari koordinatör Baran Öner ile Antrenörler Serdar Pehlivan ve Metin Aydın’ın yanı sıra geleceğin yıldız voleybolcu adayları da kendilerine ve branş ayrımı yapmaksızın spora verdiği destekten dolayı Başkan Akay’a teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER