Çelikcan Veleybolcuları ağırladı

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Adana Gökyüzü Voleybol Takımı ile Ankara Karayolları Bayan Voleybol takımlarını ağırladı.

Çelikcan Veleybolcuları ağırladı
banner686


Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi 2. Lig B Grubunda mücadele eden 2 takımada başarılar dileyen Başkan Çelikcan Adana’yı kısıtlı imkânlarla en iyi şekilde temsil eden Gökyüzü Spor Kulübüne teşekkür etti.

 

Adana ‘ya müsabaka için gelen Ankara Karayolları ekibinde bulunan Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Peker, Daire Başkanları Kamuran Yazıcı, Fuat Soysal ve Karayolları 5. Bölge Müdürü Yakup Dost eski bir karayolcu olan Başkan Çelikcan’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

banner625
 

Adana Gökyüzü Voleybol Takımı adına bir açıklama yapan Fehmi Gerdan ilk defa spor salonunda bir belediye başkanı gördüklerini belirterek ‘Sayın Başkanımızın futbol ve güreşe olan merakını biliyorduk bugün voleybola olan ilgisini de görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Siyasetçilerin sporla uğraşıları kendilerini rahatlatırken sporcularımızı ise cesaretlendirmektedir. Bu vesileyle bizlere ve rakiplerimize gösterdiği ilgi, nezaket ve misafirperverlik için Sayın Çelikcan’a teşekkür ederiz’ dedi. İki takım maçtan sonra Yüreğir Belediyesinin organize ettiği yemekte bir araya geldi ve misafir takım yemekten sonra Ankara’ya uğurlandı.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2012, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz