Çimen'den "Spor-Güvenlik" vurgusu

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, Çukurova’ya İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Özlem Şeker’i ziyaret edip projelerini anlattı.

Çimen'den "Spor-Güvenlik" vurgusu
banner686

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden ve spor camiasının yanı sıra her kesimden yoğun ilgi görüyor. Güler yüzü, sempatik tavırlarıyla herkesle çabucak kaynaşan Çimen, bu özelliğiyle ön plana çıkıyor. Ramazan Çimen, yaptığı ziyaretlerde “Başkan” gibi karşılanıyor..Çukurova İlçe Emniyet Müdürü Özlem Şeker, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’e teşekkür etti.

MÜDÜRÜMÜZ İLE GURUR DUYUYORUZ

Adana’nın Çukurova İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan şehit polis memuru Nebi Şeker'in kızı Özlem Şeker’in kentin ilk kadın ilçe emniyet müdürü olduğunu belirten ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, “Aynı zamanda Adanalı hemşehrimiz olan Müdürümüzün doğduğu topraklara ilçe emniyet müdürü olarak hizmet verecek olmasından büyük mutluluk duyduk. Müdürümüz ile ne kadar gurur duysak o kadar azdır. Bulunduğu yere tırnaklarını kazıyarak gelmiştir. Kendisine hayırlı olsun dileklerimi iletiyor, başarılar diliyorum” dedi.

SPOR OLUMSUZLUKLARI ÖNLER

Ramazan Çimen’in sevilen ve yıllardır sporun içerisinde olan bir isim olduğunu belirten Emniyet Müdürü Özlem Şeker, “spor olumsuz olaylara set çeken bir aktivitedir. Özellikle gençlerin spora yönelmesi bizi mutlu ediyor. Spora katkı veren kim olursa bizlerde onların yanında destekçileri oluruz. Sporun suç oranlarını düşürdüğünü düşünürsek spora hizmetin ne denli önemli olduğu ortaya çıkar.” Dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER