Çimen futbol kulüpleriyle bir araya geldi

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, 50’ye yakın futbol kulüp temsilcisi ile bir araya gelerek sohbet etti.

Çimen futbol kulüpleriyle bir araya geldi
banner686

Anadolu 19 Mayıs Spor Kulübü Başkanı Senayi Yıldız’ın başkanlık ettiği pandemi kurallarına uygun gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına, 50’ye yakın futbol kulüp temsilcisi, ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen ve ekibi katıldı.
Fiziki şartlara uygun salonda sosyal mesafe kurallarına uygun ve hijyenik ortamda yapılan 1,5 saat süren değerlendirme toplantısında iş insanı Ramazan Çimen “Başkan” gibi ilgi ve destek gördü.

RAMAZAN ÇİMEN ÖZLEDİĞİMİZ BAŞKAN

Aylardır Pandemi nedeniyle maddi-manevi sıkıntılı günler geçirdikleri bu zor dönemde ASKF’nin kendileri ile ilgilenmeyişinin üzüntü verici olduğunu belirten kulüp yetkilileri,
" 10 aydır kulüplerimiz zor durumda. Hepimiz dardayız ve zordayız. Bu kulüpler ne yapıyor, sorunları var mı? Bunu ciddi olarak düşünmek lazım. Oldukça zor günler geçiren spor kulüplerimize, destek verilmesi gerekiyor. ASKF yöneticilerinin aylardır duyarsız kalarak unuttuğu kulüplerimize destek ziyareti gerçekleştiren Ramazan Çimen’e bu hassasiyeti için teşekkür ediyoruz” diye konuştular.  

HER ZAMAN KULÜPLERİMİZİN YANINDAYIZ

Futbol kulüplerinin yer aldığı kapsamlı değerlendirme toplantısına katılmaktan mutluluk duyduğunu belirten ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, “Bu organizasyonu yapan Başkan Senayi Yıldız başta olmak üzere katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum. Tüm kulüplerimizin sorunlarını ve görüşlerini detaylarıyla not aldık. Çözümü için ne gerekiyorsa en kısa sürede yapılacaktır. Bizler spor yöneticileri olarak her zaman böyle Türk sporuna katkı koyan kulüplerimizin yanındayız” diye konuştu.
Değerlendirme toplantısı sonrası, organizasyonu gerçekleştiren Anadolu 19 Mayıs Spor Kulübü Başkanı Senayi Yıldız katılımcılara lahmacun ikram etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER