banner733

Çoklu branşlar atletizm yarışmaları

Türkiye Atletizm Federasyonu faaliyet programında yer alan “Sprint Atlamalar ve Çoklu Branşlar Atletizm Yarışmaları” Adana’da gerçekleştirildi. Müsabakalara, 12 ilden 24’ü bayan toplam 124 sporcu katıldı.

Çoklu branşlar atletizm yarışmaları
banner686

Atletizm Federasyonu İl Temsilcisi Abdulkadir Uğur, Yüreğir Serinevler Atletizm pistinde iki gün süren  müsabakalar sonucunda  kafilelerin kentten mutlu ayrıldıklarını ifade etti.

Genç ve büyükler kategorisinde yarışan sporcuların performansını ölçmek için önemli bir müsabaka olduğunu söyleyen Uğur şöyle devam etti:

“Yapılan müsabakalar sporcu ve antrenörler açısından oldukça verimli geçti. Sporcular derecelerini geliştirmek için önemli bir fırsat. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fazlı Bayram Hadi’nin atletizm kökenli ve spor sevdalısı olması bizeler için büyük bir şans. Aynı zaman da İl Müdürümüz sporcularla tek tek yakından ilgilendi. Sporculara müsabaka arasında yemek, tatlı, çay, su  gibi ihtiyaçlarını karşılaması  antrenörleri oldukça mutlu etti. Bunlar için İl Müdürümüze ve ekibine çok teşekkür ederim.”

Bu arada müsabakaları, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Şube Müdürleri Cemal Demirağ, Kazım Tekin, Mahmut Kır izledi.

banner625

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2014, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz