Demirspor'da Osman Özköylü dönemi

Adana Demirspor teknik direktörlüğüne Osman Özköylü getirildi.

Demirspor'da Osman Özköylü dönemi
banner686

Mavi-lacivertli kulübün tesislerinde düzenlenen törende konuşan Başkan Sedat Sözlü, Adana Demirspor’un tarihi günlerden birini yaşadığını söyleyerek, “Daha önce de ifade ettiğimiz gibi, 21 yıllık süper lig özlemine son vermek adına iddialı bir ekip oluşturuyoruz. Bu nedenle de yine iddialı bir isim olan Osman Özköylü ile anlaştık. Tecrübesi ve başarısı herkes tarafından yakından bilinen Osman Ozköylü hocamız, yüreğini ortaya koyarak tarihi kulübümüzü şampiyon yapacaktır” dedi.

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü, geçmiş döneme ait olan borçlar için ciddi bir yapılandırma içerisinde olduklarını bildirdi.

Adana Demirspor Kulübü Başkan Vekili Tarkan Kulak da konuşmasında, 21 yıllık süper lig özlemine son vermek adına yönetime geldiklerini söyleyerek, Adana’ya başarılı günler getireceklerini ifade etti.

Adana Demirspor Kulübü gibi çok büyük bir taraftar topluluğuna sahip olan bir camiaya hizmet vermekten gurur duyacağını belirten Özköylü de, “Kulüp Başkanımız Sayın Sedat Sözlü ile dün bir araya gelip anlaştık. Konuşmamızın daha ilk anında bu samimiyeti gördüm ve Adana Demirspor’a hizmet vermeye karar verdim. Çok büyük paralar saçarak değil, takımı süper lige çıkarmaya inanan bir kadro oluşturacağız. Ben çok heyecanlı bir teknik adamım. Heyecanımı da sahada oyuncularıma çok iyi yansıtıyorum. Heyecan olmazsa ben başarılı olamam” diye konuştu.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Özköylü, isminin anıldığı ilk günden itibaren kendisine ilgi gösteren mavi-lacivertli taraftara çok teşekkür etti ve “Camiamızın özlemle beklediği şampiyonluğu getirmek için çok büyük uğraşlar vereceğim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2015, 13:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz