banner735

Eczacılardan anlamlı turnuva

Adana Eczacı Odası (ADEO), ‘14 Mayıs Eczacılık Bayramı’ etkinlikleri kapsamında “Bölge Eczacı Odaları Basketbol Turnuvası” düzenledi. Turnuvada birinciliği Gaziantep Eczacı Odası alırken, Adana Eczacı Odası ikinci oldu.

Eczacılardan anlamlı  turnuva
banner686

Adana Eczacı Odası Genel Sekreteri Ecz. Mürsel Yalbuzdağ, turnuvanın amacının; Bölgesel iletişimi güçlendirmek ve Eczacılık Bayramı Kutlamalarını Bölge Eczacı Odalarımız ile birlikte kutlamanın yanında sportif etkinliklerle de kaynaşmayı sağlamaktı dedi.

AMAÇ, BÖLGESEL BİRLİKTELİĞİ SAĞLAMAK

Mektebim Koleji Spor Salonunda gerçekleştirilen turnuva ile bölgesel birlikteliği sağladıklarını, eczacılık mesleğinin devamlılığı adına diğer illerde de yapmayı sürdüreceklerini söyleyen Ecz. Yalbuzdağ, “Sportif faaliyetlerimizi sürdürürken aynı zamanda bölge Eczacı Odalarımızı ziyaret etme şansı yakalıyoruz. Bölgesel Basketbol Turnuvamıza katılan Gaziantep, Kahramanmaraş, Hatay Eczacı Odası Başkan ve Yöneticilerine, Basketbol takımı oyuncularına, izlemeye gelen meslektaşlarımıza, Adana Eczacı Odası takımımız oyuncularına, hakemlik görevini üstlenen Alp Zorlutuna ve Ecz. Polen Sev’e sonsuz teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

banner625

GAZİANTEP ECZACI ODASI ŞAMPİYON OLDU

“Bölge Eczacı Odaları Basketbol Turnuvası’nda Gaziantep Eczacı Odası Takımı şampiyon olurken ikinciliği Adana Eczacı Odası Takımı, Üçüncülüğü Hatay Eczacı Odası Takımı, dördüncülüğü ise Kahramanmaraş Eczacı Odası Takımı oldu.

Dereceye giren takımlara kupalarını misafir Eczacı Odası Yöneticileri verdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz