Elektrik kesintisinde dördüncü gün…

Adana Demirspor’da hiçbir gelişme yok. Olumlu anlamda beklenilen haber bir türlü yönetim kurulundan gelmiyor.

 Elektrik kesintisinde dördüncü gün…
banner686

Aksine olumsuz olarak haberler gelmeye başladı. Mavi lacivertlilerin Aytaç Durak tesislerinin elektriği hafta içinde borcu nedeniyle kesilmişti. Dün dördüncü gündü ve tesis yine karanlıkta kaldı.

Yönetim kurulu her ne kadar parasını yatırdıklarını söyleseler de 1940 yılında kurulan Adana Demirspor’un tarihinde ilk kez böylesine uzun süreli elektriğinin kesildiği görüldü. Büyük ihtimalle bugünde elektrik gelmeyecek. Pazartesi günü için ise beklenmeye başlanılacak. Taraftarların ise sabrı tükenmeye başladı bile.

YÖNETİM SUSKUN

Mavi lacivertlilerdeki bu durum karşısında yönetim kurulu hala suskunluğunu sürdürüyor. Adana Demirspor’da en büyük sorunlardan biri de yönetim kurulu ile teknik heyetin arasındaki soğukluğun devam etmesi. Bu konuda da diğer takım teknik direktörleri kolları sıvarken Demirspor’da işler tersine doğru gidiyor.

Elinde senedi olan işleme koyuyor!!!

Adana Demirspor’a bir kötü haberde elinde senedi olanların işleme koyması. Bu aralar elektriği kesilen Aytaç Durak tesislerine postacılar su yolu yaptılar. Senetleri işleme koyan avukatlar tebligatları Adana Demirspor’a yollamaya başladılar.

Senedini işlemeye koymayan tek futbolcu genç Emre Selen oldu. Emre Selen’in haricinde hemen hemen tüm oyuncular ve daha önceki elinde senet olanlar bu işlemleri başlattılar. Yönetim kurulu bu konuda da susmayı tercih ediyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2014, 19:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz