banner785

Emrullah ve Uğur Demirspor'da

Transfer çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren PTT 1.Lig takımlarından Adana Demirspor, Balıkesirspor’dan kaleci Emrullah Şalk ve sağ bek Uğur Akdemir ile 1’er yıllığına anlaştı. Emrullah’ın 3, Uğur’un da 2 şampiyonluğu bulunuyor.

Emrullah ve Uğur Demirspor'da
banner686
Tesislerde düzenlenen imza töreninde konuşan Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü, daha önce de ifade ettiği gibi, transfer çalışmalarını ince eleyip, sık dokuyarak sürdürdüklerini dile getirerek, “Bizler yönetim kurulu ve teknik heyet olarak, Adana Demirspor’a kimin nasıl faydalı olacağını hesap ederek transfer yapıyoruz. Sabahlara kadar uyumayıp bu konu üzerinde duruyoruz. Bugün burada yine çok önemli bir gün yaşıyoruz. Birçok süper lig takımının transfer listesinde bulunmalarına rağmen, camiamızı ve bizleri tercih eden Emrullah ve Uğur’a teşekkür ediyoruz. İşte biz böyle faydalı isimlerle yola çıkıp şampiyon olacağız” şeklinde konuştu.

            İmza töreninde basın mensuplarının sorularını ya yanıtlayan Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sözlü, “Mehmet Battal ve Yekta ile görüşmelerim oldu. Ancak her iki futbolcu da süper ligde oynamak istediklerini söylediler. Biz de görüşmelerimize son noktayı koyduk” dedi.

            Mavi-lacivertli kulübün İdari İşler Sorumlusu Ayhan Deniz ve Amatör Kulüpler Sorumlusu Murat Balak da, “Gece gündüz demeden Adana Demirspor için çalışan ve transferde çok önemli işler yapan başkanımız Sedat Sözlü’ye çok teşekkür ediyoruz. Bu takım şampiyon olacak” dediler.

            Dün gece Adana’ya geldiğinde aşırı sıcak bir hava ile karşılaştığını söyleyen kaleci Emrullah Şalk, “Başkanımız Sedat Sözlü ile görüşmeye başladığımda bir o kadar sıcak ortam, ilgi ve alaka gördüm. Daha önce de büyüklüğünü bildiğim bu camiaya hizmet vermeye karar verdim. Ben 21 yıllık süper lig özlemine son vermek için buraya geldim. Osman Hocamızın da Adana Demirspor taraftarıyla uyuşan bir yapısı var. Başarılı olacağız” diye konuştu.

            Şampiyonluğa hasret olan bir camiaya hizmet vereceği için çok mutlu olduğunu ifade eden Uğur Akdemir de, “O müthiş taraftar beni çok heyecanlandırıyor. Başkanımız, yönetim kurulumuz ve hocamızın katkılarına çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2015, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER