Eski futbolcular Yüreğir'deydi

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Fenerbahçeli eski unutulmaz futbolcular; Müjdat Yetkiner ve Ömer Kaner’i Yüreğir de ağırladı.

Eski futbolcular Yüreğir'deydi
banner686

  Süper Ligde mücadele eden10 Bayan Futbol Takımının antrenörlerine seminer vermek üzere Adana’ya gelen Milli Takım Antrenörleri Ömer Kaner Futbol Federasyonu Milli Takımlar Eğitim Dairesi Başkanı, Müjdat Yetkiner Amatör Milli Takım Antrenörü Mustafa Nur Gülen U 17 Milli Takımlar Teknik Direktörü, Erden Or Türkiye Bayan Futbolu Geliştirme Derneği Genel Müdürü heyet halinde Başkan Çelikcan’ın misafiri oldular.

banner625
 

Adana İdmanyurdu Kulübü Başkanı ve Türkiye Bayanlar Futbol Ligi Kulüpler Birliği Başkan Vekili Metin Taylancı ve Yüreğir Belediyesi Spor Direktörü Necip Erdoğan’ın da katıldığı yemekte bir konuşma yapan Başkan Çelikcan sporculukları dönemlerinde önemli başarılara imza atan ve herkesin örnek aldığı efsane futbolcularla bir araya gelmekten heyecan duyduğunu belirterek; Dün alın terleriyle bugünse zihin terleri ve tecrübeleriyle Türkiye’nin sporuna unutulmaz katkılar koyan değerli spor adamlarıyla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.

 

Yüreğir Belediyesi olarak her türlü sportif çalışmalara destek olmaya çalıştıklarını belirterek ‘Özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin herhangi bir spor dalıyla uğraşması onların kötü alışkanlıklardan uzak durmasını, sağlıklı bedenlere sahip olmalarını ve yeni yıldızlar keşfetmenin imkânını sağlayacaktır. Bu yüzden sporun bütün branşlarını önemsiyoruz, destekliyoruz.’ Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2012, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz