Eski statta renkli son tango

Türkiye'nin takip ettiği derbiler arasında yer alan Adana Demirspor&Adanaspor derbisi taraftarsız olmsına karşım nefes kesti.

Eski statta renkli son tango
banner686

Her iki kulübün oyuncularının kazanmak için oynama isteği, mücadele dolu bir futbolu ortaya  koydu. Taraflı ve tarafsız spor severler maçı izlerken futbol keyfini aldığını düşünüyoruz. aç 2-2 yani dostça ve fotbolla bitti.

SAHİ YENİ STADA NE OLDU?

Adana'da yapılan yeni stad 7 yıl önce temeli yani iş teslimi yapıldı. Aynı dönem Mersin Stadı da başladı. Hatta Mersin İY ile Adana Demirspor'un son lig maçı için gidip izlemiştik. Stat fean değildi. Gittiğimiz yıl Sedat Sözlü Başkandı. O kadar. Ama Adana stadı daha yeni bitecek. (İnşallah)  Önce dediler ki, derbi yeni statta oynanacak. Açılışı olacak. Olmadı. Eeee şaşırdık mı? sizi bilmem ben şaşırmadım. 4 yıl önce yazmıştım. Okuyun o zaman şaşırmadığınıza şaşıracaksınız...

BİTMEYEN STADIN BİTMEYEN HİKAYESİ-Murat Berhun

Stat: 5 Ocak Fatih Terim

Hakemler: Kadir Sağlam, Utku Tunavelioğlu, Anıl Usta

 
Adanaspor: Karacic, Canberk Dilaver, Donkor, Hakan Çinemre, Hıfsullah İsmail Erdoğan, Uğurcan Yazğılı, Ahmethan Köse (Dk. 63 Ömer Çiçek), Atalay Babacan (Dk 86 Hüseyin Çolak), Celil Yüksel (Dk. 86 Furkan Şeker), Ozegovic (Dk. 90+2 Evren Korkmaz), Ergin Keleş

Adana Demirspor: Zubas, Kaan Kanak, Tayyip Talha Sanuç, Rassoul, Süleyman Koç (Dk. 27 Tarık Çamdal), Traore, Hasan Kılıç (Dk. 76 Rangel), İsmail Yüksek (Dk. 46 Sinan Kurt), Yunus Akgün (Dk. 76 Emircan Altıntaş), Pa Dibba, Ezeh (Dk. 66 Berk Yıldız)Goller: Dk. 4 Hasan Kılıç (Penaltıdan), Dk. 90+4 Rangel (Adana Demirspor), Dk. 55 Ergin Keleş, Dk. 75 Ömer Çiçek (Adanaspor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz