banner735

İl Müdürü Çintimar'dan ASKF'ye ziyaret

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar , Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr Ahmet Bozan ve Yönetim Kurulunu ziyaret ederek, ''Amatör Spor Haftası'' nı kutladı.

İl Müdürü Çintimar'dan ASKF'ye ziyaret
banner686

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bozan "Branş ayırımı yapmadan Adana Amatörüne hizmet etmek icin var gücümüzle çalisiyoruz. İl Müdürümüzün amatör spora göstermiş olduğu ilgi ve destekleri bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Amacımız gençliği spor ile buluşturmak. Bu birliktelik ile inşaallah uzun yıllar Adana'mıza hayırlı hizmetlerin yapılacağına inancımız tam, dedi.

banner625
Misafirperverlikleri için ASKF Baskanı Ahmet Bozan ve ekibine teşekkür eden Çintımar "Gençlik, spor ve eğitim ile daha iyi noktalar gelecektir. Özellikle tesis konusunda eksiklerin olduğunu biliyoruz. Spor paydaşları ile her branşta istişare halinde olacağız. Birlikte başaracağımıza inancımız tam. İşbirliği ve çalışmalarımızı devam ettirecegiz. Adana sporuna hizmet etmekten mutluluk duyarız" dedi.

Ziyarette ayrıca  Başkan Bozan ve Yönetim Ķurulu Üyeleri tarafından Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar'a  günün anısına hediye takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 12:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz