banner834

İYİ Parti’den TSYD'ye ziyaret

İyi Parti İl Yönetim Kurulu, Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Yönetim Kurulu’nu ziyaret ederek ‘Hayırlı olsun’ dedi.

İYİ Parti’den TSYD'ye ziyaret

İyi Parti İl Başkan Yardımcısı Ercan Atalay ve Yönetim Kurulu’nun katıldığı ziyarette, Adana sporu için fikir alış–verişinde bulunuldu. Aynı zamanda Parti Sivil Toplum Kuruluşları Başkanı da olan Ercan Atalay, Adana sporunun son dönemlerde bir atılım içerisinde olduğunu belirtirken, Dernek çalışmaları hakkında da bilgi aldı. Atalay, Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin çok önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğuna dikkat çekerken,  “Her kesimden takdir gören bir derneksiniz. Ben de spor yazarlığı görevinde uzun süre bulundum. İçinizden biriyim. “ diye konuştu. 

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer de yönetim kurulu olarak bayrağı daha da yukarıya taşımak için göreve geldiklerini kaydederken, “Biz birlikte hareket ederek birlikte güçlü olacağız. Derneği ben değil biz yöneteceğiz. 64 üyemiz var Adana Şubesi olarak. Ama Türkiye genelinde 2 bin dolayında. Daha önce birçok il Adana’ya bağlıydı. Ama şimdi, sadece Adana şubeyiz. Amacımız Spor Gazetecilerinin daha sağlıklı bir ortamda çalışmalarına katkı sağlamak. Ayrıca,  görevlerimizin başında, tüm spor müsabakalarında meslektaşlarımızın akreditasyon işlemlerini gerçekleştirmek. “ dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2022, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER