banner834

Kano Milli takım seçmeleri Sarıçam'da

Türkiye Durgunsu Kano Milli Takım Seçmeleri 11-12 Aralık’ta Adana’da gerçekleştirilecek. Sarıçam Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan seçmelere Türkiye genelinden 250 sporcu kafilesi katılacak.

Kano Milli takım seçmeleri Sarıçam'da

Türkiye Kano Federasyonunun organizesinde ve Sarıçam Belediyesi’nin ev sahipliğinde altı kategoride yapılacak yarışlara Türkiye'nin değişik yerlerinden toplam 117 sporcunun katılacağı belirtildi. Her alanda olduğu gibi Sarıçam’ı sporda da marka kent yapmak için çalıştıklarını belirten Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, gelinen nokta itibarı ile su sporlarında Sarıçam’ın artık bir marka haline geldiğine vurgu yaptı.

İki yıldır ev sahipliği yaptıkları Türkiye Durgun Su Kano Milli Takım Seçmelerinin bu sene üçüncüsünün de Sarıçam’da yapılıyor olmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirten Başkan Uludağ sözlerine şöyle devam etti “ Bu hafta sonu Türkiye'mizin değişik yerlerinden toplam 117 sporcumuz, bu sporcularımızın hocaları ve hakem heyeti ile birlikte 250 misafirimizi ilçemizde ağırlayacağız.  Seyhan Baraj Gölü Çukurova Üniversitesi Kayıkhane Tesislerinde yapılacak olan müsabakalara tüm hemşehrilerimizi bu yarışların heyecanına ortak olmaya davet ediyorum. Gelin buradaki heyecanı hep birlikte yaşayalım.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner841