Özel sporcular atletizm antrenör kursu

Spor Genel Müdürlüğü, Engelliler Federasyonu ve Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Özel Sporcular 1. Kademe Atletizm Antrenör Kursu” Adana’da gerçekleştirildi.

Özel sporcular atletizm antrenör kursu
banner686

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Kazım Tekin, Yüreğir Serinevler  Atletizm Eğitim Merkezi  bünyesinde  bulunan konferans salonunda gerçekleştirilen “Özel Sporcular 1. Kademe Atletizm Antrenör Kursu”nu ziyaret ederek, kurs yöneticileri ile antrenörlere başarılar dileyerek, tesis, ulaşım ve diğer tüm sorunların çözümünde gerekli desteği vereceklerini söyledi.

banner625
Kurs Eğitim Yöneticisi Çukurova Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksekokul (BESYO)Öğretim Görevlisi  Fahri Şahin, kursa 58 aday antrenörün katıldığını, bir hafta sürecek kursta teknik, taktik, antrenman bilgisi, sporcu sağlığı ve beslenmesi gibi konularda kursiyerlere bilgi aktaracaklarını ifade etti.

Şahin, kursta teorik bilgilerin yanı sıra Yüreğir Serinevler Atletizm pist'inde uygulamalı çalışmalar yapılacağını kurs sonunda aday antrenörlerin sınavdan geçirileceğini sözlerini ekledi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2014, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz