Ramazan Çimen 'Amatörce' koşturuyor

Adana Gençlik ve Spor Kulübü’nden başkanlık yolunda emin adımlarla ilerleyen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’e tam destek geldi.

Ramazan Çimen 'Amatörce' koşturuyor
banner686

Adana Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cumali Hake, sporun içerisinden gelen ve sporun ruhunu çok iyi bilen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’e sonuna kadar destek verdiklerini belirtti.
Adana Gençlik ve Spor Kulübü’nü ziyaret eden ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, Başkan Cumali Hake ’ye kendisinin ve ekibinin projelerini detaylarıyla anlattı.

RAMAZAN ÇİMEN AMATÖR KULÜPLERİ RAHATLACAK TECRÜBELİ BİR İSİM

Sporu seven, spora destek olacak, spora zaman ayıracak, katkıda bulunacak birisi olan Ramazan Çimen’in ASKF ’yi yönetmesi gerektiğini belirten  Adana Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cumali Hake, “Adana amatör sporu, amatör futbol, kulüplerin daha da gelişmesi için önemli projeler hazırlayan, amatör kulüpleri rahatlatacak tecrübeli bir isim olan Ramazan Çimen’e inanıyor ve sonuna kadar destek veriyoruz. 

banner625
Oyunculuktan başkanlığa kadar futbolun her kademesinde görev yapmış birisi olan Ramazan Çimen ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu sadece futbola değil, sporun tüm branşlarına hizmet eden bir anlayışa kavuşacağını biliyoruz”  diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz