Ramazan Çimen'den Çetin'e ziyaret

Adana ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin’i makamında ziyaret ederek kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.

Ramazan Çimen'den Çetin'e ziyaret
banner686

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden, spor camiasından ve yerel yönetimlerden yoğun ilgi görüyor. Ramazan Çimen, gittiği her yerde  “Başkan” gibi karşılanıyor..

GÜÇLÜ AMATÖR, GÜÇLÜ ASKF

banner625
Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin’e teşekkürlerini ileten Ramazan Çimen, “Tek isteğimiz Adana amatörünü hak ettiği noktaya taşımak. Bunun için göreve talibiz. ‘Güçlü amatör güçlü ASKF’ sloganı ile büyük projelerle yola çıktık. Adana amatörlerini hak ettikleri yere taşıyacağız. Amatörden alan değil, veren olacağız. Geçmişteki amatör heyecanı geri getireceğiz” dedi.

HAKEDEN ASKF BAŞKANI OLSUN

Tesisleşme konusunda önemli yatırımların olduğunu belirten Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin, “Amatör spora desteklerimiz artarak devam ediyor. Çukurova’da gençleri sporla buluşturmanın yegâne yolu tesisleşmedir.  Biz de bu konuda üstümüze düşeni yapacağız. Ayrıca belediye olarak yarışmacı değil yetiştirici olacağız,  tüm branşlarda olmak için çalışmalarımız devam ediyor. Adana amatörlerine projeleri ile katkıda bulunacak aday ASKF başkanı olmalı” diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz