Savaş Erol Çukurova Belediyespor’da

Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu son maçta Büyükşehir Belediyespor’a kaptıran 1. Amatör kümenin önemli takımlarından Çukurova Belediyespor ailesi büyümeye devam ediyor.

Savaş Erol  Çukurova Belediyespor’da
banner686

Gençlerin spora yönelmesinde önemli misyon üstlenen Çukurova  Belediyespor, yetenekli gençleri bünyesine dahil etmesinin yanı sıra sporun da önemli isimlerini çatısı altına almaya devam ediyor.

banner625

Bu anlamda Kulüp Başkanı Sami Büyükgöçer, titizlikle üzerinde durduğu Demirspor’un önemli isimlerinden ve son olarak Futbol Federasyonu Güney Anadolu antrenörlüğü görevinde bulunan  Savaş Erol ile anlaşmaya vardı. Başkan Göçer, “Bizim için önemli bir anlaşma oldu. İnsana yatırım yaparak emin adımlarla hedefimize doğru ilerleyişimiz devam edecek.”dedi .

İmzanın ardından konuşan Savaş Erol da, “Benim için önemli bir imza oldu. Bundan sonra Çukurova Belediyespor’a  yetenekli gençleri kazandırmanın çalışmasını yapacağım. Aynı zamanda bilgi birikimlerimi aktaracağım.”diye konuştu. Savaş Erol, futbol yaşamına Ceyhanspor’da başladı. Daha sonra 13 yıl Demirspor forması giydi. Milli takımlar seviyesinde de görev aldı. 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2015, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz